Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wybrali się na wakacje. Wspólne zdjęcia oczarowały fanów pary

Piosenkarka zdradziła też receptę na udany związek

Ksenia Krasko 4 sierpnia 2021 18:54
Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Natalia Kukulska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami o świecie muzyki, ale konsekwentnie milczy, jeśli chodzi o zdradzanie szczegółów życia prywatnego. Rzadko opowiada o mężu, chociaż nie jest tajemnicą, że wraz z Michałem Dąbrówką tworzą duet doskonały, zarówno w życiu domowym, jak i zawodowym. Para nie udziela wywiadów i stroni od „ścianek”, a na portalach społecznościowych wokalistki nie ma wielu zdjęć z ukochanym. Być może dlatego fotografie, które opublikowała kilka dni temu, wywołały tak wiele pozytywnych emocji fanów.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka - historia związku

Kiedy poznali się w 1997 roku przy okazji pracy nad płytą „Puls”, nie sądzili, że połączy ich coś więcej niż przyjaźń. Uczucie narodziło się później, w trakcie wspólnej podróży. „To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą dwa lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale wracaliśmy do hotelu”, wspominał Michał Dąbrówka.

Zobacz też: Wielkie szczęście i wzajemne wsparcie. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 21 lat. Poznaj historię ich miłości!

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka - romantyczne zdjęcia z wakacji
Fot. VIPHOTO/East News

Wtedy zbliżyli się do siebie i... już się nie rozstali. „Mieliśmy okazję dobrze się poznać. Zaczęło coś do siebie przyciągać, zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem”, opowiadała Natalia Kukulska w jednym z wywiadów. W lutym 2000 roku powiedzieli sobie „tak”, a wkrótce potem powitali na świecie syna Jana. Pięć lat później urodziła im się córka Anię, a w 2017 roku – Laura.

W tym roku świętowali 21. rocznicę ślubu, ale podkreślają, że nadal są w sobie zakochani tak samo, jak na początku związku. Potwierdzeniem tych słów są zdjęcia z wakacji we Francji, które wokalistka opublikowała na swoim Instagramie.

Romantyczne fotografie właściwie nie pozostawiają watpliwości...

Natalia Kukulska zdradza receptę na udany związek

Pod postem Natalii Kukulskiej pojawiło się sporo pozytywnych i życzliwych komentarzy, za które artystka postanowiła podziękować. Przy okazji zdradziła, jaki jest – według niej – sekret tak udanego małżeństwa.

Zobacz też: Natalia Kukulska miała trudną relację z teściową. Wokalistka nie mogła się przełamać

„Tyle pięknych komentarzy dostały umieszczone przeze mnie zdjęcia z romantycznej podróży na lazurowe wybrzeże, za co bardzo dziękuję. Nie brakuje gratulacji i podziwu dla mojego wieloletniego związku z mężem”, czytamy na Instagramie artystki. „Rzeczywiście staż 21 lat, już nie tylko w branży artystycznej staje się ewenementem”, dodała wokalistka i podkreśliła, że w relacjach miłosnych bywa różnie.

„Jedno jest pewne. Bycie w związku to wyzwanie. Każdy etap inny – piękny, ciekawy, trudny, bolesny, zaskakujący. Zatem o nudzie mowy nie ma”, napisała w poście, w którym przewrotnie przypomniała swój hit „Wierność jest nudna” z filmu „Och Karol 2”, i opowiedziała przy okazji o kulisach jego powstania.

Internauci przyznają Natalii Kukulskiej rację, że tak fantastyczny staż związku to rzadkość, szczególnie w świecie show biznesu. Zgadzacie się z tym? 

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…