Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 16 lat. Nowe zdjęcia Ani zachwycają: „Cała mama i babcia”

Internauci przecierają oczy ze zdumienia!

Rafał Kowalski 4 maja 2021 20:40
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są rodzicami 21-letniego Janka, 4-letniej Laury i 16-letniej Ani. Najstarsza córka pary obchodzi dziś 16. urodziny. Z tej okazji jej sławna mama zamieściła na Instagramie kilka zdjęć córki oraz piękne życzenia. Internauci dopatrzyli się między paniami ogromnego podobieństwo. Padły też glosy, że dzisiejsza solenizantka ma coś z urody babci – Anny Jantar.

Natalia Kukulska o córce. Ania ma 16 lat

Z okazji urodzin mama i córka wybrały się we wspólną podróż do Sztokholmu. Fotografiami z wyprawy Natalia Kukulska podzieliła się dziś w sieci. Chwila to nieprzypadkowa, bo właśnie dziś wypadają 16. Urodziny Ani.

Z tej okazji wokalistka zamieściła na swoim profilu kilka słów… „Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę... słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości - zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać choć umiem i byłoby za co... pewne rzeczy widać też gołym okiem”, napisała Natalia Kukulska dając do zrozumienia, że też widzi jak wiele łączy ją z szesnastolatką.

Panie każdego dnia pielęgnują międzypokoleniową przyjaźń. „Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam. Urodzinowo wiwatuję do świata!!!”, czytamy na Instagramie artystki.

Do kogo podobna jest Ania Dąbrówka? Zdjęcia z Instagrama

Fani byli jednoznacznie przekonani do tego, że gwiazda i jej dziecko są jak dwie krople wody. „Bardzo podobna do babci Ani i mamy Natalki”; „Cała mama i babcia ❤ piękne te dziewczyny w Waszej Rodzinie”; „Wyglądacie obie jak siostry”; „Jak to się mówi, gena nie wydłubiesz. Piękności!” – to tylko niektóre z komentarzy.

Zgadzacie się? Przypomnijmy, że popularną mamę i córkę łączy nie tylko uroda, ale i zainteresowania. Szesnastolatka należała przez wiele lat do muzycznej grupy Żywioły, a niedawno opublikowano piosenkę i klip Przygotujmy lepszy świat z jej udziałem. Poza śpiewaniem Ania kocha też aktorstwo i to właśnie o takich studiach w Nowym Jorku skrycie marzy.

Życzymy wszelkiego spełnienia!  

Ania Dąbrówka jak mama
Fot. Instagram Natalii Kukulskiej

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.