Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Natalii Kukulskiej zmieniła fryzurę! Internauci: „cała mama i babcia”

Nowe zdjęcie 16-latki podbija sieć

Rafał Kowalski 11 września 2021 13:57
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są rodzicami 21-letniego Janka, 4-letniej Laury i 16-letniej Ani. Najstarsza córka pary w maju obchodziła 16. urodziny. Teraz zamieściła w sieci zdjęcia w nowej fryzurze. Internauci są zachwyceni jej metamorfozą i nie szczędzą Ani Dąbrówce ciepłych słów. Padły też głosy, że jest ona niezwykle podobna nie tylko do sławnej mamy, lecz także babci, Anny Jantar.

Natalia Kukulska o córce. Ania ma 16 lat

W maju tego roku, z okazji urodzin 16-latki, Natalia Kukulska wybrała się wraz z córką do Sztokholmu. Fotografiami z wyprawy Natalia Kukulska podzieliła się oczywiście w sieci. Nie ukrywała przy tym wzruszenia.

„Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę... słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości - zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co... pewne rzeczy widać też gołym okiem”, napisała wówczas Natalia Kukulska dając do zrozumienia, że też widzi jak wiele łączy ją z szesnastolatką.

Panie każdego dnia pielęgnują międzypokoleniową przyjaźń. „Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam. Urodzinowo wiwatuję do świata!!!”, czytaliśmy na Instagramie artystki.

Teraz Ania Dąbrówka zamieściła w sieci zdjęcie w nowej fryzurze. Widać na nim, że postanowiła zamienić ciemny brąz na ciepły odcień blondu. Co na tę metamorfozę internauci?

Czytaj także: Syn Natalii Kukulskiej obchodzi dziś 21. urodziny! Jak wygląda dziś Jan Dąbrówka?

Natalia Kukulska z córką Anną Dąbrówką, Warszawa, 23.05.2005 rok
Fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Natalia Kukulska z córką Anną Dąbrówką, Warszawa, 23.05.2005 rok

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, Warszawa, 02.12.2006 rok
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, Warszawa, 02.12.2006 rok

Do kogo podobna jest Ania Dąbrówka? Zdjęcia z Instagrama

Nie mają wątpliwości, że w takim wydaniu jest jeszcze bardziej podobna do sławnej mamy, ale też... babci, Anny Jantar!

„Skóra zdjęta z mamy”, „śliczna kopia mamy”, „Jaka jesteś śliczna”, komplementują 16-latkę. Podobnie było w maju: byli jednoznacznie przekonani do tego, że gwiazda i jej dziecko są jak dwie krople wody. „Bardzo podobna do babci Ani i mamy Natalki”; „Cała mama i babcia ❤ piękne te dziewczyny w Waszej Rodzinie”; „Wyglądacie obie jak siostry”; „Jak to się mówi, gena nie wydłubiesz. Piękności!”, podkreślali.

Zgadzacie się? Przypomnijmy, że popularną mamę i córkę łączy nie tylko uroda, ale i zainteresowania. Szesnastolatka należała przez wiele lat do muzycznej grupy Żywioły, a niedawno opublikowano piosenkę i klip „Przygotujmy lepszy świat”. Poza śpiewaniem Ania kocha też aktorstwo i to właśnie o takich studiach w Nowym Jorku skrycie marzy. 16-latka prowadzi również swój profil na Instagramie, który obserwuje ponad 3 700 osób.

Życzymy wszelkiego spełnienia!  

Czytaj także: Wielkie szczęście i wzajemne wsparcie. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są małżeństwem od 21 lat

Ania Dąbrówka jak mama
Fot. Instagram Natalii Kukulskiej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.