Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska miała trudną relację z teściową. Wokalistka nie mogła się przełamać

To wzruszające

Aleksandra Andrzejak 7 maja 2021 20:57
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą świetną parę. Są razem ponad 20 lat. Okazuje się, że na początku ich związku wokalistka nie mogła się dogadać z mamą Michała. Dlaczego?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: związek

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zanim zostali parą byli dobrymi znajomymi. Po czasie zrozumieli, że łączy ich miłość. Pobrali się 12 lutego 2000 roku - cztery miesiące później na świat przyszedł ich syn Jan. Z kolei pięć lat później drugi owoc ich miłości - Ania, a w styczniu 2017 roku trzeci, Laura. Są razem od ponad 20 lat. Okazuje się, że początki ich związku nie były łatwe. Wszystko przez trudną relację wokalistki z teściową.

Zobacz także: Natalia Kukulska obchodzi dziś 45 urodziny. Pamiętacie ją sprzed lat?

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Tak Natalia pozowała dla Vivy! w 2017 roku

Natalia Kukulska: relacja z teściową

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka pod względem małżeństwa mają świetny przykład. Teściowie wokalistki właśnie obchodzili swoją 50. rocznicę ślubu. Natalia i Michał podarowali rodzicom w prezencie bilety na egzotyczną wycieczkę. Aktualnie Kukulska świetnie dogaduje się z teściową. Jednak początki ich relacji były trudne. Gwiazda nie potrafiła zwrócić się do mamy swojego męża „mamo”. Nic w tym dziwnego, je mama zginęła w katastrofie samolotu, gdy wokalistka miała zaledwie 4 lata.

„Miałam z tym pewien problem. I to nie dlatego, że nie darzyłam uczuciem mamy Michała. To było dla mnie nowe, nieznane słowo… Ona bardzo czekała, aż się przełamię. I powoli, z pewnym wstydem, zaczęłam do niej tak mówić…” – wyznała Natalia w rozmowie z Rewią. W tym samym wywiadzie Natalia przyznała, że mama Michała jest dla niej prawdziwym wzorem. 

Zobacz także: Córka Natalii Kukulskiej założyła profil na Instagramie. Nastolatka zachwyca urodą

Natalia Kukulska, Viva! lipiec 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Tak Natalia pozowała dla Vivy! w 2014 roku

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.