Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Natalii Kukulskiej założyła profil na Instagramie. Nastolatka zachwyca urodą

Ania Dąbrówka jest uderzająco podobna do mamy

Olga Figaszewska 22 lutego 2021 13:05
Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka
Fot. Instagram/@natalia.kukulska

Piękna, utalentowana i pełna radości. Ania Dąbrówka, podobnie jak jej starszy brat, idzie w ślady dumnych rodziców i próbuje swoich sił na scenie. Córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki w maju będzie obchodziła swoje 16. urodziny. Niedawno nastolatka założyła w sieci profil na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami fragmentami swojego życia i wrażliwym spojrzeniem na świat.

Ania Dąbrówka - czy pójdzie w ślady rodziców?

Anna Dąbrówka muzyczny talent i wrażliwość odziedziczyła po rodzicach. Na swoim koncie 15-latka ma już muzyczny debiut. Kilka lat temu wchodziła w skład grupy Żywioły, pojawiła się w teledysku do utworu Rekonstrukcja. Niedawno w sieci pojawił się utwór Przygotujmy lepszy świat i edukacyjny teledysk z udziałem córki Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki.

Natalia Kukulska z córką Anią, 24.04.2010, premiera w teatrze Bajka

Natalia Kukulska z córką Anią, 24.04.2010, premiera w teatrze Bajka
Fot. TRICOLORS/East News

Jan Dąbrówka, Anna Dąbrówka, Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka na premierze albumu Czule struny

Natalia Kukulska, Anna Dąbrówka, Ania Dąbrówka, 2020
Fot. Jakub Kaminski/East News

Kiedy Natalia Kukulska wraz z rodziną pojawiła się na premierze albumu – Czułe struny, uwagę fanów gwiazdy przykuła jej córka. Nikt nie ma wątpliwości, po kim Ania odziedziczyła urodę. Niektórzy dostrzegają w niej ogromne podobieństwo do babci, Anny Jantar. Czy nastolatka zwiąże swoją przyszłość z muzyką?  Bez wątpienia ma ogromny talent. 

„Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje, ale nie wie, czy chciałaby wiązać z tym przyszłość”, wspominała artystka.

W ubiegłym roku, Natalia Kukulska w rozmowie z Rewią, miała zdradzić, że jej córka wcale nie myśli o karierze muzycznej. Ania ma sprecyzowane plany i dotyczą one... aktorstwa.

Jak podawały niektóre serwisy, Ania Dąbrówka marzy, by dostać się na studia do prestiżowej szkoły teatralnej w Nowym Jorku. By spełnić pragnienie wykorzystuje czas na naukę i pogłębianie swoich umiejętności językowych. Niezależnie od tego, którą drogę obierze, bliscy wspierają ją w decyzjach i rozwoju.

Niedawno nastolatka po dłuższej przerwie zaczęła publikować zdjęcia na swoim Instagramie. Nie brakuje tam rodzinnych kadrów, zdjęć z podróży, natury czy portretów. Fotografie, które Ania Dąbrówka publikuje na Instagramie mają niezwykły klimat. Na niektórych zdjęciach wygląda identycznie, jak jej mama - Natalia Kukulska. Zauważacie to podobienstwo?

Życzymy spełnienia marzeń i wielu sukcesów! 

Anna Dąbrówka i Jan Dąbrówka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.