Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

„Nastąpiło to czego najbardziej się obawiałam”. Monika Miller trafi do szpitala

Co jej dolega?

Olga Figaszewska 4 grudnia 2021 19:06
Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller opowiedziała szczerze o stanie swojego zdrowia. Musi spędzić kilka dni w szpitalu. Artystka opublikowała w sieci poruszający wpis i poinformowała fanów o trudnej sytuacji. Co jej dolega?

Monika Miller trafi do szpitala. Jak się czuje?

Artystka jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Monika Miller dzieli się z fanami fragmentami ze swojego życia, nie boi się też poruszać i trudnych tematów. Aktorka i wokalistka od pewnego czasu zmagała się z pewnymi dolegliwościami. W końcu lekarze zdiagnozowali u niej Hashimoto. „Było to dla mnie ogromne zaskoczenie. Były symptomy. Zaczęło się już przed Tańcem z Gwiazdami. Okazało się, że lekarze przeoczyli mój wynik, który wskazywał na chorobę hashimoto. Z jednej strony nie jestem z tego zadowolona, ale z drugiej teraz przynajmniej wiem, jak mogę walczyć z tą chorobą”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

W rozmowie z dziennikarką dziendobry.tvn.pl Aleksandrą Głowińską, gwiazda opowiadała o niepokojących objawach: „Zaczęły się bóle migrenowe, do których najpierw doszło zapalenie zatok, potem zapalenie tchawicy, a na koniec zapalenie krtani. I tak to poszło lawinowo. Najpierw przepisano mi jeden antybiotyk, potem dodano kolejny. Kiedy antybiotykoterapia nie przynosiła skutków, włączono sterydy".

Teraz zamieściła w sieci wpis, który zaniepokoił jej fanów, Monika Miller zdradziła, że powinna zadbać o swoje zdrowie i spędzi kilka dni w szpitalu, gdzie zostanie poddana badaniom. Wokalistka i aktorka nie ukrywa, że miała na najbliższe dni zupełnie inne plany, ale będzie musiała je odłożyć w czasie. Gwiazda zaapelowała do obserwatorów, by również zadbali o swoje zdrowie i samopoczucie.

Zobacz też: Fani gratulowali Monice Miller ciąży. Prawda okazała się kompletnie inna

„Niestety nastąpiło to czego najbardziej się obawiałam. Jestem zmuszona na kilka dni położyć się do szpitala. Ze zdrowiem nie ma żartów i ostatni rok mi to udowodnił. Z resztą wiecie, bo nie raz i nie dwa ten temat tu poruszałam. Dbajcie o siebie pod każdym względem. Zaplanowałam na przyszły tydzień kilka prób, prace w studiu, ale lekarz powiedział mi: „Nie Pani Moniko, zapraszam na obserwacje i badania”. Trzymajcie się ciepło. Ja walczę z kolejnymi przeciwnościami losu. M. ”, wyznała.

Co dolega Monice Miller?

Gwiazda w rozmowie z Kobieta Wp.pl ujawniła, że wykryto u niej guzy, które należy sprawdzić, ponieważ wyglądają niebezpiecznie. Jej organizm od pewnego czasu jest bardzo osłabiony i artystka stara się walczyć z dolegliwościami. Monika Miller jest na szczęście w dobrych rękach.

„Na ten moment na szczęście wykluczają nowotwory złośliwe. Moje zdrowie szwankuje od dłuższego czasu. Kilkanaście antybiotyków w ciągu roku niestety nic nie poprawiło. Jest jeszcze gorzej. Każdego dnia walczę, staram się, ale jest to bardzo trudne. Są takie dni, kiedy nie mam siły wstać z łóżka. Mam teraz odpowiedniego lekarza prowadzącego i jeśli powiedział, że szpital, to się kładę. Nie można całe życie się zaleczać”, mówiła.

Życzymy dużo zdrowia i sił!  

Zobacz: Monika Miller podzieliła się z fanami zdjęciem z przeszłości

Źródło: Kobieta Wp

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.