Znamy pierwszą dziesiątkę rankingu CKM

Rafał Kowalski 3 listopada 2018 16:58

Magazyn CKM jak co roku przygotował zestawienie 100 najseksowniejszych Polek. Ku naszemu zdumieniu w rankingu znalazła się młodziutka Julia Wieniawa, którą jeszcze do niedawna postrzegaliśmy jako rezolutną nastolatkę. Dziś aktorka często pokazuje się w poważniejszym, kobiecym wydaniu. Dzięki temu w zestawieniu zajęła wysokie trzecie miejsce!

Jak aktorka zareagowała na to wyróżnienie? „Niezły skład. Wow! Dzięki haha”, napisała Wieniawa w sieci. No właśnie… W jakim towarzystwie znalazła się 18-latka? Znamy pierwszą dziesiątkę rankingu CKM! Na pierwszu 10. znalazła się Ola Ciupa, 9. Beata Tyszkiewicz, 8. Joanna Krupa, siódmym Magda Mielcarz, a tuż przed nią Pola Raksa.

A kto zajął wysokie miejsca w pierwszej piątce? Rozwiązanie zagadki w galerii umieszczonej poniżej. Zgadzacie się z tym werdyktem?  

1/5
Paula Tumala
Copyright @East News
1/5

Miejsce piąte należy do Pauli Tumali

2/5
Doda, VIVA! sierpień 2011
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
2/5

W tym roku Doda zajęła miejsce tuż za podium

3/5
Julia Wieniawa
Copyright @Fot. Kamil Piklikiewicz/East News Warszawa
3/5

Wyprzedziła ją Julia Wieniawa

4/5
Aneta Kręglicka w granatowej sukience na motorówce
Copyright @Marek Straszewski
4/5

Na miejscu drugim zawsze piękna Aneta Kręglicka

5/5
Katarzyna Figura
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
5/5

A najseksowniejsza Polska 2018 to... Katarzyna Figura! Gratulujemy. Ustawilibyście TOP 5 tak samo?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.