VIVA! 12 maja 2017 07:30
1/8
Aktorzy po 40-tce: Paweł Deląg, Marcin Dorociński, Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański, Marlena Bielinska/MOVE
1/8

Mają tysiące fanek, są seksowni i piekielnie utalentowani! Polscy aktorzy po 40-tce, mimo że gonią ich młodzi zdolni z kolejnego pokolenia, nie zamierzają ustępować młodszym kolegom. Oto nasz subiektywny ranking najseksowniejszych polskich aktorów po 40-tce! Zgadzacie się z naszym wyborem? Zapraszamy do galerii!

 

Polecamy też: Specjalnie na Dzień Mężczyzn! Największe ciacha polskiego show-biznesu na sesjach z VIVY!

2/8
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/8

Choć 47-letni Paweł Deląg ostatnio coraz częściej pracuje w Rosji, to wciąż jest uwielbiany przez Polki. Nasze serca podbił rolami w takich filmach jak „Quo Vadis”, „Ja wam pokażę!” czy „Zróbmy sobie wnuka”. Teraz możemy go podziwiać w najnowszym filmie Jana Kidawy-Błońskiego, „Gwiazdy”.

 

 

Hm ...

Post udostępniony przez Paweł Deląg (@paweldelag)

 

Polecamy też: TYLKO U NAS Paweł Deląg opowiedział o kłamstwach na swój temat oraz wielkim zawodzie miłosnym

3/8
Piotr Adamczyk
Copyright @Adam Pluciński/MOVE
3/8

Głos 45-letniego Piotra Adamczyka kocha chyba każda Polka: niski, uwodzicielski, czarujący. Nasze serca zdobył nie tylko rolami w filmach takich jak „Listy do M.”, „Och Karol 2” czy „Sztuka kochania”, ale też klasą i zniewalającym uśmiechem.

 

 

Polecamy też: Jest z nami od 20 lat. Przypominamy wszystkie wcielenia Piotra Adamczyka w sesjach dla VIVY!

4/8
Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM
4/8

Marcin Dorociński ma 43 lata i rzesze gorliwych fanek! Za co jest tak uwielbiany? Za normalność i wielkie serce! Od lat angażuje się w pomoc zwierzętom, a oprócz tego - nigdy nie gwiazdorzy. Chodzi na zakupy jak przeciętny Kowalski, a to, że wszystkie kobiety w kolejce mdleją na jego widok, nie robi na nim wrażenia - od kilkunastu lat jest wierny ukochanej żonie, Monice Sudół.

 

 

 

Polecamy też: Czy Marcin Dorociński wyjedzie z kraju, by podbić Hollywood? Zaskakujące wyznanie aktora!

5/8
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
5/8

44-letni Michał Żebrowski od 8 lat jest szczęśliwym mężem Aleksandry i ojcem dwóch synów: Franciszka i Henryka. To jednak nie zmniejszyło jego grona fanek, które uwielbiają za dystans do siebie i poczucie humoru. Dyrektor Teatru 6. Piętro ma w sobie to coś!

 

 

🕶

Post udostępniony przez Michał Żebrowski (@zebrowski.michal)

 

 

Polecamy też: „Krępuje mnie wymienianie płynów ustrojowych z kimkolwiek poza moją żoną”. Michał Żebrowski szczerze o scenach seksu 

6/8
Bogusław Linda
Copyright @East News
6/8

Mimo 64 lat na karku, Bogusław Linda wciąż jest zniewalająco przystojny! Ostatnimi rolami - w filmach „Powidoki” i „Pitbull: Nowe porządki” udowodnił, że wciąż jest w świetnej formie. Polki przez lata wzdychały do jego zdjęć, mając w pamięci jego role w takich filmach jak „Psy”, „Przypadek” czy „Człowiek z żelaza”.

 

 

Polecamy też: 10 kultowych ról Bogusława Lindy. W której lubicie go najbardziej?

7/8
Cezary Pazura, VIVA! czerwiec 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
7/8

Cezary Pazura od 8 lat jest szczęśliwym mężem Edyty, którą poznał przypadkiem w pociągu. Zdecydowanie jest jednym z ulubionych polskich aktorów. Do tego jest w świetnej formie, czym chętnie chwali się w swoich mediach społecznościowych. Figury może pozazdrościć mu niejeden młodszy kolega! A za co uwielbiają go Polki? Za to, że do dzisiaj rozśmiesza je rolą w „Kilerze” i „Kiler-ach dw-óch”.

 

 

Pracujcie nad 6-pakiem #szesciopak #poland #warsaw @balvinder_sahni

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

 

Polecamy też: Nikt nie dawał im szansy: Edyta i Cezary Pazurowie są razem już niemal 10 lat!

8/8
Paweł Małaszyński, VIVA! marzec 2017
Copyright @Marta Wojtal
8/8

40-letniego Pawła Małaszyńskiego Polki pokochały jako Piotra Korzeckiego, przystojnego prawnika z serialu „Magda M.”. Dzisiaj nie tylko z powodzeniem gra w kolejnych produkcjach, ale jest też wokalistą w rockowym zespole Cochise. W 2005 roku zwyciężył w plebiscycie „Viva! Najpiękniejsi”.

 

 

Polecamy też: „Rodzina to najlepsze, co mi się mogło przydarzyć’’. Takiego Pawła Małaszyńskiego nie znacie!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.