O NIM JEST GŁOŚNO

Najnowsze doniesienia w związku ze stanem zdrowia Popka!

Czy weźmie udział w piątkowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”?

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2018 11:15

Kilka dni temu media obiegła dramatyczna informacja na temat stanu zdrowia Popka. Niedzielny trening zakończył się dla niego tragicznie. Kontrowersyjny raper trafił do szpitala, a jego udział w programie Taniec z Gwiazdami stanął pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje na to, że czuje się coraz lepiej. Jaki jest stan jego zdrowia?

Stan zdrowia Popka. Jak się czuje?

Popek o swoim złym stanie zdrowia poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W niedzielę poczuł się bardzo źle, zasłabł i trafił do szpitala. Na Instagramie pojawiły się dwa filmiki, które mocno przejęły jego fanów. Na jednym z nich leży na łóżku podpięty do aparatury. „Nie jestem pewny ale to chyba będzie dzisiaj mój ostatni „taniec z diabłem”, napisał.

Lekarze nie wiedzieli, co mu dolega.. „ Powiem wam w skrócie, co się stało. Wczoraj po treningu, na którym robiłem cały czas „góra, dół, góra, dół”, gdy wyszedłem, zacząłem się zataczać. Zaczęło mnie znosić na lewo i na prawo. Zwymiotowałem... i tak jest do dzisiaj (...). Chcę iść do kuchni i od razu skręcam w lewo po starcie. Nie mam stabilizacji w nogach, nosi mnie na boki, a nie jestem pijany. Nie ukrywam, że trochę się martwię. Trzymajcie za mnie kciuki, może do jutra mi przejdzie",  relacjonował na jednym z nagrań.

Popek wróci do Tańca z Gwiazdami?

Wszystko wskazuje na to, że Popek czuje się coraz lepiej. We wtorek zamieścił na swoim Instagramie kolejne nagranie, z którego wynika, że w najbliższy piątek zatańczy u boku Janji Lesar. Rozpoczął już przygotowania do występu. „Król parkietu Is Back !!! Czuje się coraz lepiej , jutro wracam ryć parkiet ... Dziękuje Fanom za wsparcie !!!”, oznajmił raper. „Dochodzę do siebie, już mi się nie kręci w głowie. Nie kiwa mnie na prawo i na lewo. Idę do przodu jak przecinak. Janja szykuj parkiet na jutro!”, dodał.

Trzymamy kciuki! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.