Joanna Opozda
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Opozda nie najlepiej znosi ciążę: „Mam duże problemy zdrowotne”

Aktorka martwi się o jedną rzecz

Rafał Kowalski 2 grudnia 2021 13:05
Joanna Opozda
Fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Czas ciąży powinien być przepełniony spokojem, zwolnionym życiowym tempem i relaksem. Niestety nie do końca udaje się to w przypadku Joanny Opozdy, która pierwsze dziecko ma powitać na świecie w nadchodzącym roku. Wraz z Antkiem Królikowskim przyszła mama chroni swoją prywatność, ale pytana przez fanów o samopoczucie, odpowiedziała szczerze, że nie jest najlepiej.

Joanna Opozda o problemach zdrowotnych

W ostatnich tygodniach z wielu różnych powodów Joanna Opozda-Królikowska ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych. Przyzwyczajeni do pokazywania codzienności jej fani martwili się,  co może się dziać. By ich uspokoić aktorka zorganizowała grę w pytania i odpowiedzi.

Jedno z nich było proste, pełne troski, ale i dało przestrzeń do szczerego wyznania. Jak w ciąży czuje się gwiazda? „Nie będę ściemniać, że czuję się dobrze. Mam problemy zdrowotne, ale jakoś daję radę”, napisała na InstaStories żona Antoniego Królikowskiego nie wdając się w szczegóły.

W ostatnich miesiącach paparazzi zrobili gwieździe zdjęcia, gdy wychodziła ze szpitala. To nie spodobało się Joannie Opoździe, która stara się w czasie ciąży unikać publicznych wyjść, postów i wszystkiego, co mogłoby narazić ją na stres.

Mamy nadzieję, że ostatnia część oczekiwania na potomka będzie odbywała się w przyjemniejszych okolicznościach.

CZYTAJ TEŻ: Joanna Opozda wyjawiła, czego unika w ciąży. Internauci twierdzą, że zupełnie niepotrzebnie

Joanna Opozda problemy ze zdrowiem
Fot. Instagram Joanny Opozdy-Królikowskiej

Narodziny dziecka a zwierzę w domu. Komentarz Joanny Opozdy

Od wielu lat Joanna Opozda jest właścicielką pięknego pieska o imieniu Marylin. Temat uroczej suczki też został poruszony w zorganizowanym na Instagramie Q&A.

Padło pytanie, czy aktorka nie boi się, jak zwierzę zareaguje na noworodka. „Trochę się obawiam, ale jestem dobrej myśli. Póki co wydaje jej się, że wszystko, co przychodzi dla dziecka, jest kupione dla niej”, odpowiedziała ulubienica publiczności przy zdjęciu pieska siedzącego w dziecięcym łóżeczku.

Trzymamy kciuki za wszystkie prywatne sprawy aktorki! 

CZYTAJ TEŻZawalczyli o swój związek. Oto historia miłości Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Pies Joanny Opozdy
Fot. Instagram Joanny Opozdy-Królikowskiej

Opozda, Królikowski
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.