Joanna Opozda komentuje plotki o ciąży
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Opozda poruszona wyznaniem Anny Dec. Ostro skomentowała plotki o swojej ciąży

„Doszukiwanie się ciążowego brzucha jest wstrętne”

Ksenia Krasko 27 sierpnia 2021 09:48
Joanna Opozda komentuje plotki o ciąży
Fot. TRICOLORS/East News

O relacji Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego mówi się ostatnio wiele. Przez dłuższy czas omawiano ślub pary, a teraz różne źródła podają, że zakochani spodziewają się dziecka. Aktorka już zareagowała na plotki medialne, podkreślając, że są nieprawdziwe, ale znów pojawiły się doniesienia, że zostanie mamą. Joanna Opozda postanowiła po raz kolejny odnieść się do spekulacji i zamieściła bardzo osobisty post, nawiązując do przykrego doświadczenia dziennikarki Anny Dec.

Joanna Opozda reaguje na przykre wyznanie Anny Dec

Joanna Opozda nie kryje poruszenia po tym, jak Anna Dec podzieliła się bardzo przykrą historią ze swojego życia. Dziennikarka TVN powiadomiła w social mediach, że straciła ciążę, a zrobiła to dosłownie kilka dni po ujawnieniu, że zostanie mamą. „Niech ta sytuacja skłoni do refleksji i może pewnej powściągliwości tych, którzy uwielbiają spekulować na temat ciąży, doszukiwać się tego stanu w każdym wystającym brzuchu, informować o tym fakcie innych”, napisała w bardzo osobistym i bolesnym poście, apelując do internautów.

Zobacz: Anna Dec straciła ciążę. Dziennikarka zamieściła w sieci poruszający apel

Ukochana Antka Królikowskiego zmaga się ostatnio z lawiną plotek o rzekomej ciąży, dlatego postanowiła odnieść się do tego, co napisała Anna Dec. „Przeczytajcie, może kogoś ten smutny ale bardzo ważny post zmusi do myślenia”, zwróciła się do swoich obserwatorów, zachęcając do refleksji nad trudnym wyznaniem dziennikarki TVN. Później dodała kilka słów od siebie.

Joanna Opozda komentuje plotki o ciąży
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Opozda komentuje plotki o ciąży

„Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Kobiety nie mają obowiązku dzielić się niczym z nikim, jeżeli nie mają na to ochoty. To wszystko jest obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwzględni”, czytamy na Instagramie aktorki i modelki.

Zobacz także: Dopiero wzięli ślub, a internauci mówią o rozwodzie. Joanna Opozda odpowiedziała na złośliwy komentarz

„Pierwsze tygodnie ciąży do delikatny okres dla każdej kobiety i wymuszanie na niej zwierzeń, doszukiwanie się ciążowego brzucha, jest po prostu wstrętne i nie na miejscu”, zaznaczyła Joanna Opozda na InstaStories i nawiązała do słów Anny Dec. „Statystyki pokazują, że niemalże co druga wczesna ciąża kończy się poronieniem, więc do pewnego momentu o takich rzeczach się nie mówi”, podkreśliła.

„Pozwólcie kobietom by same mogły decydować o tym, kiedy będą chciały podzielić się „radosną nowiną” ze światem. Nie dokładajcie im zmartwień i stresu”, podsumowała.

Trudno się z tym nie zgodzić. 

Joanna Opozda w ciąży? Gwiazda komentuje doniesienia mediów
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?