Anna Dec
Fot. Piotr Hukalo/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Dec straciła ciążę. Dziennikarka zamieściła w sieci poruszający apel

„Przytulam dziś wszystkich tych, którzy przeżyli podobną stratę”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2021 20:54
Anna Dec
Fot. Piotr Hukalo/East News

Anna Dec zamieściła w sieci poruszający wpis. Dziennikarka straciła ciążę. „Serce przestało bić”, napisała. To dla niej trudny czas… Nie ukrywa smutku i apeluje do obserwatorów w ważnej sprawie.

Anna Dec zaapelowała do internautów

Niedawno Anna Dec wyznała, że wkrótce jej rodzina znów się powiększy. Dziennikarka była na początku ciąży. Zdecydowała się podzielić ze wszystkimi radosną nowiną znacznie wcześniej ze względu na spekulacje.

„Zaleca się informować po najważniejszych badaniach i po skończonym pierwszym trymestrze, ale szepty w pracy i wiedza o tym stanie innych, mam wrażenie, że jeszcze zanim my się dowiedzieliśmy, wywoływała niepotrzebny stres i napięcie. A pracuję zazwyczaj na żywo, łatwo być na bieżąco i naprawdę nie chce mi się przedłużać tej tajemnicy. Zamierzamy jawnie się tym cieszyć i przeżyć jeszcze intensywniej niż za pierwszym razem”, wyznała Anna Dec.

To miał być najpiękniejszy czas dla małżonków i ich starszej córki. Niestety na profilu dziennikarki pojawił się teraz poruszający, szczery wpis, w którym wyznała, że straciła ciążę. Gwiazda TVN przeżywa dramatyczne chwile. W tej trudnej sytuacji zwróciła się do fanów z ważnym przesłaniem. „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie”, zwierzyła się.

Zobacz też: Wyznanie Ewy Chodakowskiej o macierzyństwie wywołało prawdziwe poruszenie 

Anna Dec
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Dziennikarka zaapelowała do wszystkich osób, by zastanowiły się kilkukrotnie zanim zaczną spekulować na temat czyjegoś życia. Zaznaczyła, że ważne jest, by nie wymuszać u kobiet informowania o ciąży. To delikatny, trudny i niepewny stan. 

 „Niech ta sytuacja skłoni do refleksji i może pewnej powściągliwości tych, którzy uwielbiają spekulować na temat ciąży, doszukiwać się tego stanu w każdym wystającym brzuchu, informować o tym fakcie innych, jak dowiedziałaś się/ dowiedziałeś nie od kobiety, której to dotyczy. Te pierwsze kilkanaście tygodni to naprawdę czas, który chciałaby spędzić w spokoju, bez presji ze strony innych, szeptów za plecami. Mimo, że nie chcesz się tym jeszcze dzielić, to musisz, bo czujesz się idiotycznie, kiedy tyle ludzi dookoła dzieli się tym faktem, bez potwierdzenia tego u źródła. A przecież nie zaprzeczę, przecież kocham od początku, nie chcę wymazać tego faktu z życia i z nadzieją czekałam na szczęśliwy moment utulenia”, dodała.

Swój wpis zakończyła słowami: „Przytulam dziś wszystkich tych, którzy przeżyli podobną stratę”.

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia. „Przytulam Cię mocno , wiem co czujesz. Dokładnie 3 lata temu przeżywałam podobne chwile i teraz płacze czytając Twój wpis", „Aniu, trzymaj się! Przesyłamy mnóstwo ciepła 🤍🤍”, „Teraz ciężki czas, ale wyjdziecie z tego silniejsi.. Przytulam 💜”, „Pozdrawiam ciepło was i bardzo mocno tule ❤ ”, pisano. 


Dla rodziny Anny Dec to trudny czas. Życzymy dużo sił. 

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan: „Nasze starania o dziecko trwały prawie dwa lata

Anna Dec, 2019
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…