Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Autopromocja czy prowokacja?

Konrad Szczęsny 18 marca 2018 18:00

Jedni zazdroszczą im perfekcyjnej sylwetki, inni krytykują za daleko posunięty ekshibicjonizm. Joanna Krupa, Anna Mucha, Rafał Maślak i Dawid Woliński to tylko niektóre z gwiazd, którym obca jest pruderia. Ich gorące zdjęcia wywołują co jakiś czas burzę w Internecie i rozgrzewają zarówno fanów, jak i media do czerwoności. Czy faktycznie pokazują w mediach społecznościowych zbyt wiele?

Nagie zdjęcia gwiazd w sieci: Krupa, Rubik, Mucha, Maślak

„Trzeba nie mieć wstydu, żeby zamieszczać takie zdjęcia!”, „Wspaniałe ciało, warto się nim chwalić!”, „To niesmaczne”, „Tylko pozazdrościć!” – to te komentarze, które najczęściej pojawiają się w Internecie, gdy któraś z gwiazd zamieści odważne zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dlaczego osoby z pierwszych stron gazet decydują się eksponować swoje wdzięki w sieci?

Gwiazdy o nagości: Joanna Krupa, Anja Rubik, Rafał Maślak

Joanna Krupa zapewniła, że to po prostu... potrzeba pochwalenia się perfekcyjną sylwetką! „Jak się ma, to się pokazuje”, skwitowała pytana o nagie zdjęcia w rozmowie z dziennikarką TVN.

Niektórzy, tak jak Anja Rubik, starają się poprzez publikowanie takich fotografii przełamywać społeczne tabu dotyczące seksu. Z kolei mister Polski 2014 Rafał Maślak zadeklarował, że mimo pokazywania imponującej muskulatury w sieci, nigdy nie zdecydowałby się na rozbieraną sesję w magazynie dla pań, ponieważ woli pozostawiać więcej wyobraźni!

Które jeszcze gwiazdy nie boją się zamieszczać odważnych fotek w Internecie? Sprawdź w naszej galerii!  

1/8
Joanna Krupa rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @joannakrupa
1/8

Joanna Krupa słynie z tego, że nie wstydzi się eksponowania nagiego ciała w sieci. Jednak hejterom odpowiada wprost: robi to dlatego, że ma się czym chwalić, gdyż ciężko pracowała na taką sylwetkę.

2/8
Małgorzata Rozenek-Majdan rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @m_rozenek
2/8

Co jakiś czas odważne zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołują na jej Instagramie burzę. Część fanek twierdzi, że publikacja takich fotografii nie przystoi prowadzącej „Projekt Lady”, inne, że nie widzą w tym nic złego.

3/8
Doda rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @dodaqueen
3/8

Doda także znana jest z tego, że choćby w trakcie pobytu na wakacjach eksponuje swoje seksowne kształty.

4/8
Anna Mucha, Anna Mucha nago, biust Anny Muchy, prowokacje Anny Muchy, Anna Mucha bez makijażu
Copyright @Instagram @taannamucha
4/8

Annę Muchę również trudno nazwać pruderyjną gwiazdą. Część jej fanów z utęsknieniem czeka na kolejne fotografie, eksponujące wydatny biust aktorki. Nie szczędzą jej wówczas komplementów! 

5/8
Anja Rubik
Copyright @Instagram/Anja Rubik
5/8

Anja Rubik nie wstydzi się swojego ciała, jednak publikacja odważnych zdjęć ma u niej istotny wydźwięk społeczny. Modelka stara się w ten sposób przełamywać tabu, dotyczące nagości i seksualności.

6/8
Piotr Czaykowski, czyli partner Michała Piróga z Azja Express 2. Kim jest model?
Copyright @Instagram @piotrczaykowski
6/8

Uczestnik drugiej polskiej edycji Azja Express w parze z Michałem Pirógiem co jakiś czas przyprawia fanki o szybsze bicie serca. Piotr Czaykowski lubi publikować odważne fotografie, na których eksponuje imponującą muskulaturę.

7/8
Rafał Maślak rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @rafalmaślak
7/8

Złośliwi twierdzą, że Rafał Maślak zasłynął w show-biznesie publikowaniem odważnych zdjęć w mediach społecznościowych. Jednak model zapewnia, że nigdy nie zgodziłby się na sesję, która odsłoniłaby wszystkie jego wdzięki.

8/8
Dawid Woliński rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @dawidwoliński
8/8

Także Dawid Woliński lubi nie ma oporów przed eksponowaniem nagości w sieci. Projektant słynie z wydatnej muskulatury i publikowania w Internecie zdjęć, które rozgrzewają jego fanów do czerwoności.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.