Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Z ŻYCIA GWIAZD

Te gwiazdy nie wstydzą się nagości. Ich gorące zdjęcia rozgrzewają fanów do czerwoności

Autopromocja czy prowokacja?

Konrad Szczęsny 18 marca 2018 18:00

Jedni zazdroszczą im perfekcyjnej sylwetki, inni krytykują za daleko posunięty ekshibicjonizm. Joanna Krupa, Anna Mucha, Rafał Maślak i Dawid Woliński to tylko niektóre z gwiazd, którym obca jest pruderia. Ich gorące zdjęcia wywołują co jakiś czas burzę w Internecie i rozgrzewają zarówno fanów, jak i media do czerwoności. Czy faktycznie pokazują w mediach społecznościowych zbyt wiele?

Nagie zdjęcia gwiazd w sieci: Krupa, Rubik, Mucha, Maślak

„Trzeba nie mieć wstydu, żeby zamieszczać takie zdjęcia!”, „Wspaniałe ciało, warto się nim chwalić!”, „To niesmaczne”, „Tylko pozazdrościć!” – to te komentarze, które najczęściej pojawiają się w Internecie, gdy któraś z gwiazd zamieści odważne zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych. Dlaczego osoby z pierwszych stron gazet decydują się eksponować swoje wdzięki w sieci?

Gwiazdy o nagości: Joanna Krupa, Anja Rubik, Rafał Maślak

Joanna Krupa zapewniła, że to po prostu... potrzeba pochwalenia się perfekcyjną sylwetką! „Jak się ma, to się pokazuje”, skwitowała pytana o nagie zdjęcia w rozmowie z dziennikarką TVN.

Niektórzy, tak jak Anja Rubik, starają się poprzez publikowanie takich fotografii przełamywać społeczne tabu dotyczące seksu. Z kolei mister Polski 2014 Rafał Maślak zadeklarował, że mimo pokazywania imponującej muskulatury w sieci, nigdy nie zdecydowałby się na rozbieraną sesję w magazynie dla pań, ponieważ woli pozostawiać więcej wyobraźni!

Które jeszcze gwiazdy nie boją się zamieszczać odważnych fotek w Internecie? Sprawdź w naszej galerii!  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.