VIVA! VIDEO

Gwiazdy w pociągu czyli o nowej wersji "Morderstwa w Orient Expressie". Mamy zwiastun filmu

Katarzyna Piątkowska 2 czerwca 2017 16:45

W luksusowym pociągu ktoś popełnił morderstwo. W Orient Expresie zostało trzynastu podejrzanych, czy trzynaście kolejnych ofiar? Na szczęście podróżuje z nimi najsłynniejszy detektyw świata Hercules Poirot. i to on znajdzie rozwiązanie zagadki.

 

Wąsy i lakierki

Znacie? Na pewno znacie, przecież bohater książek Agaty Christie jest jednym z najsłynniejszych detektywów wszech czasów. Ma napomadowane włosy, nieskazitelny garnitur, lśniące lakierki i… wąsy. Czy taki będzie Hercules Poirot w wykonaniu pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagh’a? Czy uda mu się stworzyć lepszą wersję detektywa niż ta w wykonaniu Davida Sutcheta? (do tej pory w rolę oprócz nich wcielili się jeszcze Peter Ustinov, Alfer Molina i Albert  Finney).

Kenneth Brannagh jako Hercules Poirot
Fot. materiały prasowe

 

Gwiazdy w pociągu

Brannagh oprócz tego, że zagrał główną rolę, wyreżyserował „Morderstwo w Orient Expressie”. Tuż po zakończonych zdjęciach mówił: „Przyznam, że ta rola sprawiła mi mnóstwo frajdy. Poznawanie natury tego bohatera, czytanie książek, zrozumienie na czym polegał fenomen Agaty Christie oraz jej wyjątkowy talent było bardzo rozwijającym doświadczeniem. Chciałbym go zagrać jeszcze raz”.
Kto wraz z Brannaghem wyruszył w podróż najbardziej luksusowym pociągiem świata?

W filmie zobaczymy między innymi Judi Dench, Penelope Cruz, Michelle Pfeifer, Williama Dafoe i Johnny’ego Deppa. Taka obsada i historia gwarantuje sukces.

Johny Depp Morderstwo w Orient Expressie
Fot. materiały prasowe

Penelope Cruz Mordestwo w Orient Expressie
Fot. materiały prasowe

Polska premiera odbędzie się 24 listopada. Nie możemy się doczekać!

 

TAGI #film

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.