VIVA! VIDEO

Gwiazdy w pociągu czyli o nowej wersji "Morderstwa w Orient Expressie". Mamy zwiastun filmu

Katarzyna Piątkowska 2 czerwca 2017 16:45

W luksusowym pociągu ktoś popełnił morderstwo. W Orient Expresie zostało trzynastu podejrzanych, czy trzynaście kolejnych ofiar? Na szczęście podróżuje z nimi najsłynniejszy detektyw świata Hercules Poirot. i to on znajdzie rozwiązanie zagadki.

 

Wąsy i lakierki

Znacie? Na pewno znacie, przecież bohater książek Agaty Christie jest jednym z najsłynniejszych detektywów wszech czasów. Ma napomadowane włosy, nieskazitelny garnitur, lśniące lakierki i… wąsy. Czy taki będzie Hercules Poirot w wykonaniu pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagh’a? Czy uda mu się stworzyć lepszą wersję detektywa niż ta w wykonaniu Davida Sutcheta? (do tej pory w rolę oprócz nich wcielili się jeszcze Peter Ustinov, Alfer Molina i Albert  Finney).

Kenneth Brannagh jako Hercules Poirot
Fot. materiały prasowe

 

Gwiazdy w pociągu

Brannagh oprócz tego, że zagrał główną rolę, wyreżyserował „Morderstwo w Orient Expressie”. Tuż po zakończonych zdjęciach mówił: „Przyznam, że ta rola sprawiła mi mnóstwo frajdy. Poznawanie natury tego bohatera, czytanie książek, zrozumienie na czym polegał fenomen Agaty Christie oraz jej wyjątkowy talent było bardzo rozwijającym doświadczeniem. Chciałbym go zagrać jeszcze raz”.
Kto wraz z Brannaghem wyruszył w podróż najbardziej luksusowym pociągiem świata?

W filmie zobaczymy między innymi Judi Dench, Penelope Cruz, Michelle Pfeifer, Williama Dafoe i Johnny’ego Deppa. Taka obsada i historia gwarantuje sukces.

Johny Depp Morderstwo w Orient Expressie
Fot. materiały prasowe

Penelope Cruz Mordestwo w Orient Expressie
Fot. materiały prasowe

Polska premiera odbędzie się 24 listopada. Nie możemy się doczekać!

 

TAGI #film

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.