O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kilka lat temu straciła nogę, dziś walczy o swoje marzenia i jest przykładem dla innych...

Historia Paoli Antonini jest naprawdę poruszająca

Olga Figaszewska 21 maja 2019 20:51

Jej historia porusza i inspiruje. Paola Antonini miała przed sobą świetlaną przyszłość... W pewnym momencie szczęście odwróciło się od brazylijskiej modelki. W 2014 roku w wyniku wypadku samochodowego, spowodowanego przez pijanego kierowcę straciła nogę. Wydawało się, że w jednej chwili jej świat legł w gruzach. Jednak brazylijska piękność nie utraciła pogody ducha i siły. Dziś nazywana jest „wojowniczką”. Paola Antonini na swoim przykładzie udowadnia, że ograniczenia znajdują się jedynie w naszej głowie i jak sama podkreśla, chce być przykładem dla innych.

Inspirująca historia brazylijskiej modelki

Patrząc na zdjęcia, które publikuje w sieci nie widzisz jej "braków", ale widzisz szczęście i radość. Tragiczne wydarzenia sprzed lat tylko ją umocniły i dały więcej siły. Paola nigdy się nie poddała. Potrafiła się podnieść i walczyć o swoje marzenia.  Dziewczyna ćwiczy na siłowni, jeździ na nartach, nurkuje, podróżuje i tańczy. Nie ukrywa też swojej protezy, a ma ich kilka i czasami wykorzystuje je jako element  stylizacji. Niepełnosprawność nie przekreśliła jej kariery w modelingu. Tutaj przed 25-latką wciąż otwierają się kolejne możliwości. W oczach internautów jest prawdziwą bohaterką. Paola Antonini motywuje swoich obserwatorów do zmiany nawyków, przekraczania własnych barier, czerpania z życia tego, co najlepsze.

Zobaczcie sami!  ZOBACZ ZDJĘCIA

TAGI #modelka

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.