Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News
króLEWSKIE ŻYCIE

Mocne słowa Thomasa Markle o córce. Tak skomentował jej wywiad u Ellen

Ojciec Meghan nie przebierał w słowach... Ma rację?

Gabriela Czernecka 22 listopada 2021 14:13
Ojciec Meghan Thomas Markle
Fot. Good Morning Britain/Ferrari Press/East News

Najnowszy występ księżnej Meghan w mediach mocno podzielił internautów. Księżna była gościem w programie The Ellen Show, gdzie nie tylko ujawniła, jak wygląda dziś jej życie, ale opowiedziała także o swojej książce dla dzieci czy o karierze aktorskiej. Wzięła również udział w zabawie Ellen, która do słuchawki mówiła jej, jak ta ma się zachować podczas danej sytuacji. I to właśnie w dużej mierze ta część występu Meghan wzbudziła największe kontrowersje. Dziś jeden z tabloidów o zdanie w tej sprawie zapytał ojca Meghan, Thomasa Markle. Jego słowa nie pozostawiają złudzeń co do tego, jak ocenia on występ córki u Ellen.

Księżna Meghan u Ellen - nietypowe zachowanie

Książęca para Sussex powoli przyzwyczaja swoich fanów do tego, że z ich strony mogą spodziewać się zaskakujących decyzji w kwestii poprowadzenia swojego wizerunku medialnego. Harry ogłosił w tym roku, że wyda książkę w formie wspomnień o swoim życiu na królewskim dworze, z kolei Meghan wzięła właśnie udział w programie The Ellen Show. I to właśnie o tym występie mówią dziś fani brytyjskiej rodziny królewskiej. I trudno się dziwić. W końcu księżna zdobyła się tam na dość zaskakujące zachowanie. 

Zobacz: Księżna Meghan w programie Ellen. Pozwoliła sobie na zbyt wiele?  

Księżna Meghan w programie Ellen opowiedziała o swoich inicjatywach, książce dla dzieci, którą miała przyjemność napisać, o życiu z Harrym w Californii oraz o tym, jak wyglądały początki jej kariery aktorskiej. Jednym z elementów jej obecności w show, był także mini występ Meghan, podczas którego miała podejść do sprzedawców rozkładających swoje materiały niedaleko studia telewizyjnego i robić to, co prosi ją Ellen przez słuchawkę. I tak księżna zaprezentowała się całemu światu jak przykłada do głowy wielki kryształ, śpiewa pod nosem i opowiada sprzedawcy o tym, że ma moc uzdrawiania. Nie zabrakło także kosztowania ciasteczek, które jadła naśladując wiewiórkę czy próbowania ostrych sosów, które popiła mlekiem z dziecięcej butelki. 

Meghan Markle, Thomas Markle
Fot. White Label/East News

Thomas Markle ostro o występie Meghan u Ellen

Jedni twierdzą, że występ Meghan był zabawny, ale większość uważa, że osoba wciąż posługująca się królewskim tytułem powinna jednak nieco bardziej wystrzegać się sytuacji, w której jej zachowanie mogłoby zostać odebrane za nieodpowiednie. W sieci pojawiła się więc seria komentarzy, w których internauci radzą Meghan, by nieco ostrożniej dobierała udziały w telewizyjnych show albo by po prostu zrezygnowała z posługiwania się królewskim tytułem, skoro zamierza zachowywać się w ten sposób. Brytyjski tabloid The Sun postanowił skontaktować się z ojcem Meghan, Thomasem Markle, i poprosić go o komentarz w sprawie występu telewizyjnego córki.

Zobacz również: Księżna Meghan tłumaczy się w sądzie. Były pracownik ujawniłjej kłamstwo 

Thomas Markle nie przebierał w słowach. W rozmowie z The Sun były operator telewizyjny mówi wprost, że Meghan „zrobiła z siebie idiotkę”. Ku zaskoczeniu wielu, ojciec Meghan przyznał, że w takiej sytuacji nie powinna posługiwać się królewskim tytułem, a skoro nie potrafi wyczuć powagi sytuacji to może lepiej byłoby, gdyby go zwróciła... Ma rację?    

Meghan Markle, Thomas Markle
Fot. White Label/East News
Meghan Markle, Thomas Markle
Fot. White Label/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.