Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się?

Aktor miał oświadczyć się ukochanej w Wenecji!

Weronika Kostyra 21 października 2019 09:50
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska
Fot. TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są jedną z najpiękniejszych, ale też najbardziej tajemniczych par polskiego show biznesu. Połączył ich serial M jak miłość, w którym grają parę. Sami długo jednak ukrywali przed światem swój związek. Światło dzienne właśnie ujrzały radosne wieści – zakochani prawdopodobnie niedawno się zaręczyli!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczeni?

Jak podaje magazyn Party, Mikołaj Roznerski oświadczył się ukochanej w romantycznych okolicznościach podczas ich niedawnego pobytu w Wenecji. Para aktorów odwiedziła Włochy na początku października i to wtedy aktor wręczył Adrianie pierścionek zaręczynowy.

Co ciekawe jeszcze niedawno aktor zapewniał, że nie planuje zaręczyn, tak jak para bohaterów, których grają w serialu. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem już dwa lata, jednak nie zdradzają fanom niemal niczego, co dotyczy ich prywatności. Swój związek ujawnili dopiero w marcu 2018 roku, publikując identyczne zdjęcia na Instagramie. Jedynie niedawno w rozmowie z Party aktor wyznał, że zaczyna brakować mu życiowej stabilizacji. „Jestem coraz bliżej czterdziestki i czuję, że muszę trochę odsapnąć. Już się w życiu wyszalałem. Mam co prawda tylko 37 lat, ale wcześnie zacząłem. Cieszę się z tego, co teraz mam”, powiedział.

Gwiazdor w jednym z wywiadów podkreślał, że ukochana pomogła mu w bardzo trudnym momencie życia. Wtedy obiecał sobie, że jej nie zawiedzie. Zakochani poświęcają sobie każdą chwilę chociaż spotykają się dość często na planie. „Często razem pracujemy, to dla nas naturalne. Wspieramy się. Jasne, jest konstruktywna krytyka, ale my jesteśmy przyjaciółmi i sobie pomagamy. Nikt się o nic nie obraża. Jeśli sobie zwracamy uwagę to po to, by sobie nawzajem pomóc, wesprzeć się. Pracujemy i przebywamy ze sobą i super - cieszę się, bo wiem, że przecież nie każdy ma taką możliwość. No i najważniejsze - nie kłócimy się w pracy, bo życie prywatne zostawiamy w domu. Da się. To higieniczne”, wyznał w rozmowie z Show.

Pozostaje nam teraz czekać na potwierdzenie informacji o zaręczynach! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#przysobocie #chwile ❤️

Post udostępniony przez Adriana.Kalska (@adriana.kalska.official)

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.