Michał Wójcik, była żona
Fot. ForumGwiazd / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Byli razem 3 lata, zanim odkryła jego zdrady. Historia trudnej miłości Michała Wójcika z byłą żoną

„Kosztowało mnie wiele zdrowia i nerwów”

Rafał Kowalski 15 marca 2023 18:00
Michał Wójcik, była żona
Fot. ForumGwiazd / Forum

To małżeństwo trwało tylko trzy lata. Michał Wójcik i jego była żona Agnieszka byli szczęśliwie zakochani, aż do momentu, w którym partnerka kabareciarza odkryła okrutną prawdę. Zdaniem byłej żony ulubieńca publiczności była regularnie zdradzana. Batalia o orzeczenie rozwodu trwała kilka lat.

Była żona o rozwodzie z Michałem Wójcikiem

Widzowie uwielbiają humor kabaretu Ani Mru Mru i jednego z jego liderów Michała Wójcika. Niewiele osób wiedziało jednak o tym, co działo się w jego życiu prywatnym. Pani Agnieszce wpadły w ręce filmiki, na których mąż miał ją zdradzać. „Jak zobaczyłam te filmy, na których mój mąż uprawia seks z kochanką, długo nie mogłam spokojnie zasnąć”, opowiadała Faktowi w 2015 roku, gdy usłyszała wyrok sądu. „Cieszę się, że wreszcie się to skończyło”, dodała.

Pani Agnieszka otrzymała alimenty w wysokości 5 tysięcy złotych miesięcznie. „Tak, ale były to cztery lata ciężkiego sporu prawnego. Wynikały głównie z tego, że mój były mąż nie miał chęci się dogadywać. W Polsce jest tak, że jak w trakcie małżeństwa żyje się na wysokim poziomie, a potem jest zdrada – tu wielokrotne – to traci się pewien poziom życia i można prosić sąd o to, by było nam tak samo po rozwodzie. Ja nie wahałam się o to poprosić”, opowiedziała portalowi Jastrząb Post.

„To kosztowało mnie wiele zdrowia i nerwów, bo mój mąż był miłością mojego życia. Zachował się strasznie, bo zdradził mnie z wieloma paniami i do tego nagrywał sobie filmy porno nazywane teraz seks taśmami. Sąd apelacyjny nie miał żadnych wątpliwości. Potem mój mąż podał sprawę do sądu apelacyjnego, który też nie miał wątpliwości i od 3 września jestem już wolną kobietą", dodała, wychodząc z sali sądowej.

CZYTAJ TAKŻE: Rodzina Alicji Bachledy-Curuś skrywała ten sekret przez lata. „Doświadczyliśmy cudu”

Z kolei w rozmowie z Faktem dodała, że chce w nowym rozdziale życia postawić na siebie. „Michał przez 4 lata miał szansę załatwić to polubownie, ale nie wykonał żadnych ruchów, żeby to zrobić. Nabroił i tego nie posprzątał. To bardzo przykre, bo razem spędziliśmy wiele lat, podczas których dużo dla niego poświęciłam i myślałam o wspólnej przyszłości. Teraz marzę, aby wrócić do śpiewania", czytaliśmy.

Dziś pani Agnieszka prowadzi bloga Aga Pomaga i jest zapraszana do programów śniadaniowych jako ekspert. Opowiada widzom o tym, jak w ekologiczny i mądry sposób porządkować swoje mieszkania. Prowadzi też gale, wynajmuje nieruchomości, urządza wnętrza i śpiewa.

 Michał Wójcik, 2008

Michał Wójcik, 2008
Fot. NIEMIEC AKPA

Michał Wójcik o swoim małżeństwie. Jak dziś żyje?

Super Express zapytał komika o to, jak czuje się z komentarzami internautów i artykułami, które opisywały rozpad jego związku. „Jak ja miałbym wierzyć we wszystko, co się pisze i co się czyta, to bym już wiedział, że są wśród nas kosmici. Natomiast nie mogę być obojętny na takie rzeczy, ale nie będę ich komentował. Moje życie prywatne to moje życie prywatne i dla Państwa jestem człowiekiem ze sceny. Takim pozostanę już do końca życia”, wyznał w 2020 roku.

Zobacz także: Połączyła ich wielka miłość, rozdzieliła praca. Zostali przyjaciółmi. Historia Niny Terentiew i Roberta Terentiewa

Przypomnijmy, że ulubieniec widzów jest ojcem czwórki dzieci, których doczekał się z czterema różnymi partnerkami. Zanim związał się z panią Agnieszką, miał już syna Kubę i córkę Julię – dziś ponad 20-letnią. Z inną ukochaną został z kolei ojcem Charliego. W 2020 roku urodziło mu się czwarte dziecko – owoc miłości z niejaką Janią.

Dziś kabareciarz dba o swoją prywatność i spokój najbliższych. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.