Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski potwierdza! Powstanie reality-show z udziałem jego rodziny

Będzie hit?

Konrad Szczęsny 23 listopada 2021 13:03
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

W tym roku po raz piąty został ojcem. Nie ukrywa, że z nadzieją patrzy w przyszłość i jego życie wreszcie powróciło na właściwie tory. Teraz Michał Wiśniewski potwierdził, że powstanie 22-odcinkowe reality-show, w którym udział weźmie jego rodzina. O czym będzie? Tematyka wiele osób może mocno zaskoczyć!

Michał Wiśniewski o roli budowlańca i nowym reality-show

Mimo niedawnych problemów finansowych, od jakiegoś czasu w życiu lidera Ich Troje gości spokój. Poza tym, że koncertuje, wziął również udział jako juror w minionej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Także prywatnie Michał Wiśniewski nie ma powodów do zmartwień. Razem z piątą żoną, Polą, doczekał się synka, któremu nadali imiona Falco Amadeus. 

„Chciałbym ponarzekać, ale… nie mam na co. Mam 50 lat, kochającą rodzinę, wielu oddanych ludzi wokół i znów zaczynam od zera. W tym roku urodził się Falco, duma moja i całej naszej rodziny. Cieszę się, że moje dzieci znów widzą mnie szczęśliwego. Skończyła się moja upadłość, co jest dla mnie ważne, bo tłumaczenie się z tego, że jesteś bankrutem, jest megasłabe”, stwierdził w rozmowie z magazynem „Party”.

Na tym jednak nie koniec. Okazuje się, że Michał Wiśniewski niebawem sprawdzi się w wyjątkowej roli – budowlańca! Ma nawet powstać reality-show, w którym widzowie będą mogli podziwiać efekty jego prac.

„W końcu muszę wziąć się do roboty i zbudować dla nas obiecany dom. Przygotowuję 22-odcinkowy projekt programu, w którym pokażę, jak to zrobić podstaw, ale mam wielu partnerów, którzy mi w tym w pomogą”, zdradził lider Ich Troje.

Dziennikarz przeprowadzający rozmowę nie unikał zaskoczenia i zapytał, czy w związku z tym „zobaczymy Michała Wiśniewskiego w roli budowlańca”.

„Budowlańca, trochę psychologa, ale przede wszystkim faceta, który po upadku stanął na nogi. Będzie też trochę prywaty, bo pracujemy nad tym programem całą rodziną. Czuję się wolny i ta wolność powoduje, że chce mi się wszystkiego z podwójną siłą”, zadeklarował na łamach „Party” Michał Wiśniewski.

Czytaj także: Etiennette ma już piętnaście lat. Jak dziś wygląda córka Michała Wiśniewskiego?

Pola Wiśniewska i Falco Amadeus Wiśniewski

Jestem jaki jestem - pierwsze reality-show z udziałem Michała Wiśniewskiego

Przypomnijmy, że w latach 2003-2004 stacja TVN nadawała program „Jestem jaki jestem”, w którym Michał Wiśniewski od kulis pokazywał swoje życie osobiste, w tym małżeństwo z ówczesną partnerką, Martą „Mandaryną” Wiśniewską. Zbiegło się to również w czasie z udziałem artysty wraz z grupą Ich Troje w Konkursie Piosenki Eurowizji (zajęli wówczas znakomite 7. miejsce) oraz zjawiskowym ślubem w szwedzkiej Kirunie.

Format doczekał się dwóch sezonów. Widzowie mogli zobaczyć m.in. wnętrza willi piosenkarza (niestety, była ona jedynie wynajętym na potrzeby widowiska obiektem), znaczące osobistości ze świata show-biznesu oraz poszukiwać wraz z głównym bohaterem młodych talentów w ramach konkursu „Drzwi do kariery”. W programie tym została odkryta m.in. Paulla oraz Iwan Komarenko.  

Czytaj także: „Miałem jedną kochankę – flaszkę”. Michał Wiśniewski w szczerym wyznaniu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.