Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z życia gwiazd

„Miałem jedną kochankę – flaszkę”. Michał Wiśniewski w szczerym wyznaniu

To z tego powodu rozpadły się wszystkie jego małżeństwa

Marta Nawacka 13 października 2021 16:54
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wokalista Ich Troje w czasach świetności zespołu cieszył się ogromną popularnością. Jego kariera zdawała się układać wspaniale, zaś w życiu prywatnym było już trochę gorzej. Michał Wiśniewski ma za sobą aż pięć ślubów i cztery rozwody, a ostatnio zdobył się na szczerość i postanowił opowiedzieć o swojej kochance...

Michał Wiśniewski – związki

W sprawach uczuciowych wokalista Ich Troje nie miał zbyt dużo szczęścia. Cztery razy był żonaty, jednak z żadną kobietą nie udało mu się związać na stałe. Z tych małżeństw ma czworo dzieci. W zeszłym roku Michał Wiśniewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu i wraz z żoną Polą wychowują kilkumiesięcznego synka. To pierwsze wspólne dziecko pary, ale równocześnie piąte każdego z małżonków.

Czytaj też: Femme, Mandaryna, Tajner... Poznaj historie burzliwych małżeństw Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski z żoną Polą, Premiera spektaklu
Fot. Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski z żoną Polą, Premiera spektaklu "Gwiazda. Violetta Villas", 12.03.2021, Warszawa

Michał Wiśniewski szczerze o swojej kochance

Wokalista Ich Troje nigdy nie ukrywał, że miał problem z alkoholem. Dopiero przy Dominice Tajner, czwartej żonie, udało mu się przezwyciężyć nałóg. W jednym z ostatnich wywiadów Michał Wiśniewski zdecydował się na szczere wyznanie na temat swojej kochanki, czyli wódki, jak sam ją nazywał. W rozmowie z Faktem powiedział: „Zawsze mówiłem, że nie miałem powodów, by zostawiać żony, natomiast one miały powód, by zostawiać mnie. Piłem codziennie. Ludziom się wydaje, że Wiśniewski zdradzał, zmieniał kobiety jak rękawiczki. Nie, ja miałem jedną kochankę – flaszkę. Przyznaję się do tego”.

Od siedmiu lat wokalista żyje w trzeźwości. Michał Wiśniewski po pokonaniu nałogu mógł poprawić relacje ze swoimi dziećmi z poprzednich małżeństw, a także zbudować zupełnie nowy związek z nową żoną, Polą. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że miał wiele szczęścia, a wielu jego kolegom nie udało się wygrać z nałogiem alkoholowym... „Nie wiem, co by było, gdyby wokół mnie nie było ludzi, którzy mimo wszystko mi zaufali. Mam wielu kolegów z branży, którzy nie potrafili z pica wyjść”, dodał w rozmowie z Faktem 

Zobacz także: Piąta żona Michała Wiśniewskiego unika mediów. Już wiadomo, dlaczego

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski w sesji dla VIVY!, 2013 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.