Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z życia gwiazd

„Miałem jedną kochankę – flaszkę”. Michał Wiśniewski w szczerym wyznaniu

To z tego powodu rozpadły się wszystkie jego małżeństwa

Marta Nawacka 13 października 2021 16:54
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wokalista Ich Troje w czasach świetności zespołu cieszył się ogromną popularnością. Jego kariera zdawała się układać wspaniale, zaś w życiu prywatnym było już trochę gorzej. Michał Wiśniewski ma za sobą aż pięć ślubów i cztery rozwody, a ostatnio zdobył się na szczerość i postanowił opowiedzieć o swojej kochance...

Michał Wiśniewski – związki

W sprawach uczuciowych wokalista Ich Troje nie miał zbyt dużo szczęścia. Cztery razy był żonaty, jednak z żadną kobietą nie udało mu się związać na stałe. Z tych małżeństw ma czworo dzieci. W zeszłym roku Michał Wiśniewski po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu i wraz z żoną Polą wychowują kilkumiesięcznego synka. To pierwsze wspólne dziecko pary, ale równocześnie piąte każdego z małżonków.

Czytaj też: Femme, Mandaryna, Tajner... Poznaj historie burzliwych małżeństw Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski z żoną Polą, Premiera spektaklu
Fot. Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski z żoną Polą, Premiera spektaklu "Gwiazda. Violetta Villas", 12.03.2021, Warszawa

Michał Wiśniewski szczerze o swojej kochance

Wokalista Ich Troje nigdy nie ukrywał, że miał problem z alkoholem. Dopiero przy Dominice Tajner, czwartej żonie, udało mu się przezwyciężyć nałóg. W jednym z ostatnich wywiadów Michał Wiśniewski zdecydował się na szczere wyznanie na temat swojej kochanki, czyli wódki, jak sam ją nazywał. W rozmowie z Faktem powiedział: „Zawsze mówiłem, że nie miałem powodów, by zostawiać żony, natomiast one miały powód, by zostawiać mnie. Piłem codziennie. Ludziom się wydaje, że Wiśniewski zdradzał, zmieniał kobiety jak rękawiczki. Nie, ja miałem jedną kochankę – flaszkę. Przyznaję się do tego”.

Od siedmiu lat wokalista żyje w trzeźwości. Michał Wiśniewski po pokonaniu nałogu mógł poprawić relacje ze swoimi dziećmi z poprzednich małżeństw, a także zbudować zupełnie nowy związek z nową żoną, Polą. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że miał wiele szczęścia, a wielu jego kolegom nie udało się wygrać z nałogiem alkoholowym... „Nie wiem, co by było, gdyby wokół mnie nie było ludzi, którzy mimo wszystko mi zaufali. Mam wielu kolegów z branży, którzy nie potrafili z pica wyjść”, dodał w rozmowie z Faktem 

Zobacz także: Piąta żona Michała Wiśniewskiego unika mediów. Już wiadomo, dlaczego

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski w sesji dla VIVY!, 2013 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.