Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym jest głośno

Michał Koterski i Marcela Leszczak są już po ślubie! Podzielili się wyjątkowym zdjęciem

„Stało się”, napisał aktor w mediach społecznościowych

Marta Nawacka 14 stycznia 2024 20:36
Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego pełny był wzlotów i upadków. Parę natychmiast połączyło gorące uczucie, wspólnie doczekali się uroczego synka, jednak po jakimś czasie, ku zaskoczeniu opinii publicznej, doszło do rozstania. Na szczęście z czasem oboje zrozumieli, że nie potrafią bez siebie żyć i dali sobie drugą szansę. Dziś podzielili się radosną nowiną: powiedzieli sobie sakramentalne „tak”!

Michał Koterski i Marcela Leszczak: połączyło ich gorące uczucie

Aktor i jego ukochana poznali się w sylwestrową noc 2016 roku. „31 grudnia 2016 roku, grałem spektakl sylwestrowy i producentka zaprosiła na przedstawienie swoją koleżankę. Mam zasadę, że kiedy gram na scenie, ukrywam się za swoją postacią. Tak się w nią wtapiam, że nie łapię kontaktu z publicznością. Tuż przed spektaklem producentka przyprowadziła do garderoby Marcelę. Pamiętam, że podałem jej rękę, spojrzałem na nią… i zamurowało mnie”, opowiadał Michał Koterski w wywiadzie dla VIVY!.

W ich relacji wszystko potoczyło się błyskawicznie. Po kilkunastu dniach Michał Koterski wyznał miłość ukochanej, a po paru kolejnych zakochani ogłosili swoje zaręczyny. „Miłość mi wyznał po jedenastu dniach. Powiedział, że mnie kocha. Nie odpowiedziałam od razu, że też kocham, pomyślałam, że nie będę taka łatwa. Nigdy nie zapomnę, jak wysłał mi sms-a: „Chciałbym cię powąchać i przytulić”. Znał mnie wtedy niecałą dobę”, opowiadała Marcela Leszczak. Niedługo później okazało się, że para spodziewa się dziecka... Fryderyk przyszedł na świat niecały rok po tym, jak poznali się jego rodzice.

Niestety z czasem w relacji zakochanych pojawił się kryzys, który doprowadził do rozstania. Michała Koterskiego zaczęto widywać u boku 23-letniej Dagmary Bryzek, która okazała się być jego nową partnerką. Aktor wciąż jednak pozostawał w przyjaznych stosunkach z mamą swojego syna. Miłość do Marceli Leszczak w końcu jednak zwyciężyła i jakiś czas później para poinformowała, że postanowiła dać sobie drugą szansę.

Czytaj też: Dziś Agnieszka Więdłocha jest szczęśliwą żoną. Wcześniej spotykała się też z Musiałem i Fabijańskim

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcela Leszczak, Michał Koterski w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Michał Koterski i Marcela Leszczak wzięli ślub

Zakochanie nie tylko wrócili do siebie, ale także... po raz drugi się zaręczyli. Marcela Leszczak opublikowała wówczas w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym, które podpisała: „Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? 1.01.22”.

Teraz, dwa lata od kiedy modelka powiedziała swojemu ukochanemu „tak”, okazuje się, że... powiedziała to ponownie! Tym razem jednak na ślubnym kobiercu. Michał Koterski i Marcela Leszczak podzielili się z fanami radosną nowiną i w swoich mediach społecznościowych zamieścili wyjątkowe zdjęcie, na których z dumą prezentują obrączki. „Stało się”, napisał aktor w mediach społecznościowych. Świeżo upieczonym małżonkom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo miłości!  

Zobacz także: Tak wyglądał ślub Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler. W latach 90. mówiła o nim cała Polska

Michał Koterski, Marcela Leszczak, ślub
Fot. Michał Koterski Instagram/@misiekkoterski
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.