Na dawnych zdjęciach jest nie do poznania

Konrad Szczęsny 5 grudnia 2022 12:10

Joanna Racewicz w ciągu 20 lat kariery przeszła spektakularną metamorfozę. Prezenterka w latach 90. zaskakiwała przede wszystkim fryzurami. Z biegiem lat zaczęła zaskakiwać także makijażem i wizerunkiem. Nie są jej również obce modowe eksperymenty: co prawda na uroczyste gale wybiera zazwyczaj długie i eleganckie suknie, jednak zdarza jej się odsłonić fragment ciała, postawić na wydekoltowane kreacje oraz zmienić uczesanie na dosyć ekstrawaganckie.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Racewicz dwa razy straciła dziecko. „Umarło we mnie”

Metamorfoza Joanny Racewicz

Złośliwi twierdzą, że metamorfozie uległa również twarz Joanny Racewicz, jednak informacje te są jedynie salonowymi plotkami, których prezenterka nie komentuje. Z pewnością wyglądu, klasy i nienagannej aparycji mogłyby pozazdrości dziennikarce młodsze koleżanki z branży! Przez lata pracy w telewizji Joanna Racewicz zebrała wokół siebie wierne grono fanów, którzy śledzą jej poczynania na wizji oraz w Internecie: prezenterka prowadzi m.in. swój profil na Facebooku.

Fryzura Racewicz z przeszłości

Joanna Racewicz niedawno w swoich social mediach postanowiła powrócić wspomnieniami do przeszłości. Pokazała jedno z dawnych zdjęć, na którym ma boba, zresztą bardzo twarzowego. Krótka fryzura bardzo dodawała jej charakteru, wygląda zupełnie niczym inna osoba. Ciężko ją rozpoznać. Blond włosy i dziewczęca uroda były kiedyś jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Joanna Racewicz wspomina męża w pięknym wierszu: „Z koszul uleciał zapach skóry…”

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak gwiazda TVP zmieniała się z biegiem lat. Podoba Wam się jej metamorfoza? 

8/10
Joanna Racewicz, metamorfoza Joanny Racewicz, metamorfozy gwiazd, jak zmieniała się Joanna Racewicz, TVP, Telewizja Polska
Copyright @East News
8/10
10/10
Joanna Racewicz
Copyright @Kurnikowski/AKPA
10/10

Joanna Racewicz w grudniu 2022 roku podczas 20-lecia marki Natalii Jaroszewskiej.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.