Konrad Szczęsny 28 lutego 2017 17:30
1/10
Joanna Racewicz, metamorfoza Joanny Racewicz, metamorfozy gwiazd, jak zmieniała się Joanna Racewicz, TVP, Telewizja Polska
Copyright @East News
1/10

Joanna Racewicz w ciągu 20 lat kariery przeszła spektakularną metamorfozę. Prezenterka w latach 90. zaskakiwała przede wszystkim fryzurami. Z biegiem lat zaczęła zaskakiwać również makijażem i wizerunkiem. Nie są jej także obce modowe eksperymenty: co prawda na uroczyste gale wybiera zazwyczaj długie i eleganckie suknie, jednak zdarza jej się odsłonić fragment ciała, postawić na wydekoltowane kreacje oraz zmienić uczesanie na dosyć ekstrawaganckie.

 

Polecamy też: Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki. Aktor schudł 50 kilogramów! Wiemy jak mu się to udało!

 

Złośliwi twierdzą, że metamorfozie uległa również twarz Joanny Racewicz, jednak informacje te są jedynie salonowymi plotkami, których prezenterka nie komentuje. Z pewnością wyglądu, klasy i nienagannej aparycji mogłyby pozazdrości dziennikarce młodsze koleżanki z branży! Przez lata pracy w telewizji Joanna Racewicz zebrała wokół siebie wierne grono fanów, którzy śledzą jej poczynania na wizji oraz w Internecie: prezenterka prowadzi m.in. swój profil na Facebooku.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak gwiazda TVP zmieniała się z biegiem lat. Podoba Wam się jej metamorfoza?

 

Polecamy też: Karolina Korwin Piotrowska potrafi skrytykować każdego, a my przyjrzeliśmy się jej fryzurom i...

9/10
Joanna Racewicz, metamorfoza Joanny Racewicz, metamorfozy gwiazd, jak zmieniała się Joanna Racewicz, TVP, Telewizja Polska
Copyright @East News
9/10

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.