KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan pojawiła się na Wimbledonie! Prostym gestem pokazała, jak kocha Archiego

Wzruszające!

Rafał Kowalski 6 lipca 2019 08:59

Meghan Markle jak każda świeżo upieczona mama na co dzień koncentruje się przede wszystkim na tym, by jak najwięcej czasu spędzać ze swoim dzieckiem. To dlatego księżna rzadko po porodzie pokazuje się publicznie. Przedwczoraj zrobiła jednak wyjątek…

Księżna Sussex na meczu Wimbledonu

Ku zdumieniu publiczności zebranej na kortach Wimbledonu, w czwartek, księżna Sussex znalazła chwilę, by zasiąść na trybunach i kibicować swojej dobrej znajomej Serenie Williams. Tenisistka walczyła w drugiej rundzie turnieju z Kają Juvan ze Słowenii. Serenie udało się wygrać mecz, co ucieszyło nie tylko Meghan Markle, ale i dwie jej przyjaciółki Genevieve Hills i Lindsay Roth.

Wszystkie trzy panie były pod ciągłym ostrzałem paparazzi. To właśnie oni zauważyli jedną małą rzecz, która była bardzo uroczym elementem stylizacji młodej mamy. Mowa o wisiorku z literką A, która prawdopodobnie miała symbolizować imię Archie. Nie wiadomo, czy żona Harry’ego sama sprawiła sobie taki prezent, czy od kogoś go dostała.

Jedno jest jednak pewne – wyglądała pięknie! Zobaczcie sami. Kilka zdjęć Meghan Markle na dwa miesiące po porodzie zamieściliśmy w galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.