KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan pojawiła się na Wimbledonie! Prostym gestem pokazała, jak kocha Archiego

Wzruszające!

Rafał Kowalski 6 lipca 2019 08:59

Meghan Markle jak każda świeżo upieczona mama na co dzień koncentruje się przede wszystkim na tym, by jak najwięcej czasu spędzać ze swoim dzieckiem. To dlatego księżna rzadko po porodzie pokazuje się publicznie. Przedwczoraj zrobiła jednak wyjątek…

Księżna Sussex na meczu Wimbledonu

Ku zdumieniu publiczności zebranej na kortach Wimbledonu, w czwartek, księżna Sussex znalazła chwilę, by zasiąść na trybunach i kibicować swojej dobrej znajomej Serenie Williams. Tenisistka walczyła w drugiej rundzie turnieju z Kają Juvan ze Słowenii. Serenie udało się wygrać mecz, co ucieszyło nie tylko Meghan Markle, ale i dwie jej przyjaciółki Genevieve Hills i Lindsay Roth.

Wszystkie trzy panie były pod ciągłym ostrzałem paparazzi. To właśnie oni zauważyli jedną małą rzecz, która była bardzo uroczym elementem stylizacji młodej mamy. Mowa o wisiorku z literką A, która prawdopodobnie miała symbolizować imię Archie. Nie wiadomo, czy żona Harry’ego sama sprawiła sobie taki prezent, czy od kogoś go dostała.

Jedno jest jednak pewne – wyglądała pięknie! Zobaczcie sami. Kilka zdjęć Meghan Markle na dwa miesiące po porodzie zamieściliśmy w galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.