Meghan Markle, Książę Harry
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka?! Jak na radosną nowinę zareagowała Królowa Elżbieta?

Olga Figaszewska 28 października 2017 07:00
Meghan Markle, Książę Harry
Fot. East News

Oczy całego świata są skierowane teraz  na nich! Niektórzy twierdzą, że zamieszanie wokół planowanych zaręczyn i ślubu stulecia przyćmiło informacje o ciąży księżnej Kate. Ale takich rewelacji, chyba mało kto się spodziewał! Według amerykańskiego tabloidu niepokorny książę wkrótce zostanie z tatą!

 

Zobacz też: Jak zmieni się życie Meghan Markle, jeżeli wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?

 

Polecamy też: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego jest w rękach Królowej Elżbiety?! Oto 7 powodów, dla których trudno będzie jej zaakceptować wybrankę wnuka

 

Ciąża Meghan Markle

Jak donosi magazyn „OK!”, wybranka Harry’ego jest już w trzecim miesiącu ciąży! Meghan została otoczona opieką specjalistów, którzy obecnie czuwają nas zdrowiem Kate. Zakochani są w trakcie intensywnych przygotowań do ślubu! Miałoby to wyjaśniać ostatnie doniesienia, jakoby Meghan zrezygnowała z pracy na planie serialu „Suits” i już za chwilę przeprowadzi się do Londynu, by być bliżej ukochanego i jego rodziny.

 

Sytuacja szybko zdążyła się wyjaśnić. Plotki zdementowała rzeczniczka aktorki w rozmowie z serwisem Gossip Cop. „Para obecnie nie oczekuje dziecka. Meghan nie jest w ciąży”, zdradziła. Nowa okładka „OK!”, na którym Meghan prezentuje swoje krągłości jest fikcją i wprowadza czytelników w błąd.

 

Meghan Markle
Fot. screen Gossip Cop

 

W rzeczywistości użyta fotografia pochodzi sprzed 3 lat! Mimo to, tabloid idzie w zaparte, twierdząc, że Meghan i Harry spotkali się w ostatnim czasie z królową Elżbietą, by ogłosić jej radosną nowinę. Źródło informacji donosi, że w całym pałacu wrzało od plotek. Podobno królowa nie przebierała w słowach, powiedziała: „To bardzo niefortunna sytuacja…”. Jednak jako głowa rodziny zawsze staje po stronie swoich najbliższych.

 

Gdyby faktycznie Meghan nieoczekiwanie zaszła w ciążę przed planowanym ślubem, wywołałoby to prawdziwy skandal w rodzinie królewskiej. W tym momencie, wszystko zależałoby od królowej, która po długich dyskusjach z doradcami, starałaby się załagodzić całą sytuację. Oczywiście pierwszym krokiem byłoby przyspieszenie daty ślubu, by odbył się jeszcze przed narodzinami dziecka.

 

Zobacz także: Meghan Markle po raz pierwszy otwarcie o związku z księciem Harrym: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani”

 

Pierwsze spekulacje o ciąży Meghan Markle pojawiły się już na początku roku. Podobno zakochani przyznali się przyjaciołom, że nie mogą się doczekać, by wkrótce założyć rodzinę. „Przyjaciele Meghan spekulują, że jest w ciąży, ponieważ unika alkoholu i narzekała na nudności w ciągu ostatnich tygodni. Rzadko rusza się z domu”, donosił w kwietniu informator „Life&Style”. Bliscy Meghan również nie kryli zachwytu. Przyrodnia siostra aktorki, Samantha Markle, udzieliła komentarza jednemu z czasopism: „Meghan i Harry będą wspaniałymi rodzicami! Jest w takim momencie w swoim życiu, że ma możliwości, by urodzić zdrowe, szczęśliwe dziecko”. Z kolei osoby z otoczenia pary potwierdzają, że w Pałacu Kensington planują stworzyć miejsce przyjazne swoim przyszłym pociechom. Harry już wtedy miał rozpocząć przygotowania do remontu pokoju dziecięcego.

 

Zobacz też: Wiemy dlaczego Meghan Markle, narzeczona księcia Harry'ego, maluje się jak księżna Diana!

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego

Ślub Meghan i Harry'ego prawdopodobnie mógłby odbyć się na wiosnę. Jednak zanim będziemy świadkami przełomowego wydarzenia w ich życiu, zakochanych czeka spotkanie z królową. Elżbieta II z pewnością nie bedzie stała na drodze do szczęścia wnuka. Zwłaszcza, że para jest w sobie zakochana do szaleństwa. Podobno nieoficjalnie książę już oświadczył się ukochanej w Botswanie. Zaplanował każdy szczegół i jeszcze przed przybyciem na miejsce zaaranżował niewielkie przyjęcie z okazji jej urodzin. „Impreza odbyła się w domu jego przyjaciela, było mnóstwo lokalnego jedzenia i afrykańska muzyka. Meghan zaniemówiła z wrażenia i była bardzo poruszona’’, twierdził znajomy księcia w rozmowie „US Weekly’’.

 

Oficjalnie Harry poprosi ukochaną o rękę na przełomie listopada i grudnia. Meghan już postanowiła zrezygnować z dalszej pracy na planie serialu i wręczyła producentom wymówienie. „Ona wie, że może poświęcić swoją karierę i zająć się swoją pracą w Unicefie i innych organizacjach charytatywnych”, donoszą informatorzy Daily MailLada dzień aktorka wyjedzie z Kanady i przeprowadzi się do Londynu. Harry mieszka obecnie w Nottingham Cottage na terenie Pałacu Kensington, i wydaje się, że Meghan zamieszka razem z nim. Potwierdza to wypowiedź królewskiej ekspertki, Katie Nicholl. W rozmowie z  „Harper's Bazaar” dodała również, że czerwiec jest idealnym terminem dla zawarcia małżeństwa, czyli po narodzinach trzeciego dziecka księżnej Kate i księcia Williama, a to przyjdzie na świat już w kwietniu.

 

Nie wiadomo do końca, gdzie odbędzie się uroczystość zaślubin. Ale Harry i Meghan podjęli decyzję, jak będzie wyglądać ten wielki dzień. „Ostatnią rzeczą jakiej chce Harry to ślub widowiskowy i pompatyczny. Chce wziąć ślub w katedrze St George’s Chapel w zamku Windsor. To by zapobiegło wielkiemu medialnemu szumowi i pozwoliło zachować prywatność, której Harry tak chce. Nie ma wątpliwości jednak, że rodzina królewska będzie go wspierać i pojawi się gdziekolwiek Harry postanowi się ożenić”, donosi US Weekly.

 

Nie mamy wyjścia, teraz tylko oczekujemy oficjalnej informacji wydanej przez Pałac Kensington!

 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Zobacz też: Czy Królowa Elżbieta II zaakceptowała wybrankę swojego wnuka? Wiemy coraz więcej o ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.