Meghan Markle rodziła w szpitalu w Kalifornii. Co wiemy o placówce?
Fot. Chris Jackson/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Meghan Markle i książę Harry zostali wybuczeni w Niemczech. Ich reakcja była bezcenna

Nagranie szybko obiegło sieć

Karol Sowa 7 września 2022 17:58
Meghan Markle rodziła w szpitalu w Kalifornii. Co wiemy o placówce?
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Meghan Markle i książę Harry od jakiegoś czasu podróżują po Europie. Wszystko za sprawą ich działalności charytatywnej. Jak się okazało, nie wszystkie spotkania są dla nich przyjemne. Od czasu do czasu pojawiają się osoby, które nie przepadają za słynną parą. Z tego powodu decydują się na wyrażenie swoich odczuć w dosadny sposób. To właśnie w Niemczech Meghan i książę Harry zostali "wybuczeni", a nagranie z ich udziałem szybko pojawiło się w internecie. Co się stało? 

Meghan i książę Harry wyjechali w podróż służbową

Kilka tygodni temu Meghan Markle wraz ze swoim mężem odwiedziła Europę. Przypomnijmy, że było to niedługo po Platynowym Jubileuszu królowej Elżbiety II. Na tamtą uroczystość wybrali się prywatnym samolotem. To był zły pomysł, ponieważ od razu zalała ich fala krytyki. Zakochani nie chcieli powtórzyć swojego błędu i zdecydowali, że tym razem wybiorą komercyjne linie lotnicze. Cała podróż ma charakter służbowy i właśnie dlatego nie zabrali ze sobą dzieci. ,,Książęca para Sussex, Harry i Meghan, z radością odwiedzą na początku września kilka ośrodków organizacji charytatywnych, które są bliskie ich sercom”, informował ich rzecznik.  

Co ciekawe, brytyjska prasa informuje, że to nie jest prawdziwy powód ich wizytacji. Ponoć książę Harry został ściągnięty na Wyspy Brytyjskie. Dlaczego? Ponoć jego ukochana babcia jest w bardzo złym stanie. Wiele osób obawia się o życie monarchini. ,,Harry od kilku lat nie jest ulubieńcem królowej, jednak wciąż jest jej wnukiem i wie, że ona go kocha. Królowa chciałaby również, by Harry był przy niej w momentach ostatecznych, gdy zgromadzą się wokół wszyscy bliscy”, [cytuje z Pomponik.pl] 

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Tego nie można robić w obecności królowej Elżbiety II. Jej wnuki nie będą zadowolone

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Patrick van Katwijk/Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Meghan Markle, książę Harry
Fot. Karwai Tang/WireImage

Meghan Markle i książę Harry zostali "wybuczeni" w Niemczech

Meghan i książę Harry odwiedzili również Niemcy. Brali udział w imprezie przed nadchodzącymi zawodami weteranów Invictus Games. Tam doszło do zaskakującej sytuacji. Kilka osób postanowiło "wybuczeć" słynną parę. W tej niezręcznej chwili oboje potrafili zachować klasę oraz stoicki spokój. Przypomnijmy, że to nie jest pierwsza taka sytuacja. W ten sposób ludzie dają do zrozumienia, że Sussexowie nie są mile widziani na ich ziemi. Chcą, aby Meghan i książę Harry na dobre odeszli z rodziny królewskiej. 

Poniżej nagranie z całego wydarzenia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Biżuteria Meghan Markle przykuła spojrzenia wszystkich! Jej wartość zaskakuje

Meghan Markle, książę Harry
Fot. Chris Jackson/Getty Images for Invictus Games Dusseldorf 2023

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…