Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli royal tour w Afryce Południowej!

Te zdjęcia obiegły cały świat!

Ksenia Krasko 23 września 2019 15:48
Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Księżna Meghan, książę Harry i ich synek Archie przybyli z oficjalną wizytą do Afryki Południowej. Pierwszym przystankiem pary jest Kapsztad – lot był opóźniony, więc zaplanowane uroczystości również rozpoczęły się później.

Księżna Meghan i książę Harry w Afryce Południowej

Ten szczegół wzruszył serca wszystkich uważnych obserwatorów księżnej i księcia Sussex! Jak wynika ze zdjęć, zrobionych na lotnisku, mały Archie miał na głowie dokładnie taką samą białą czapeczkę z pomponem, jak jego ojciec w 1985 roku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daily Mail (@dailymail)

Royal tour księżnej Meghan i księcia Harry’ego ma potrwać do 2. października. Na początek wybrali się na seminarium, poświęcone prawom dzieci. Później odwiedzą jedno z najsłynniejszych muzeów w Kapsztadzie, Muzeum District Six, gdzie zapoznają się z eksponatami opowiadającymi o tym obszarze miasta i mieszkańcach w latach dyskryminacji rasowej.

Księżna i książę Sussex spotkają się również z byłymi mieszkańcami szóstej dzielnicy. Razem z nimi omówią aktualne problemy i wspólnie przygotują kolację, którą następnie podzielą się z innymi chętnymi.

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Jak będą wyglądać kolejne dni? Oprócz Republiki Południowej Afryki, Meghan Markle i książę Harry odwiedzą Botswanę, Malawi i Angolę. Pojawią się w m.in. szpitalach dziecięcych, a także organizacjach wspierających rozwój dzieci. Książę Harry planuje również wizytę w Centrum Ortopedii w Huambo, które odwiedzała jego matka, księżna Diana.

Mieszkańcy miasta w wyjątkowo ciepły sposób powitali młode małżeństwo. Zarówno Meghan, jak i Harry, niemal od razu zaczęli bawić się i tańczyć z miejscowymi dziećmi.

Para nie zabrała ze sobą synka Archiego (dziecko pozostało pod opieką niani), ale oczekuje się, że na jednym z wydarzeń w ramach royal tour rodzina pojawi się w komplecie! Wszyscy zwracali także uwagę na krągłości księżnej Meghan. Czy faktycznie jest w drugiej ciąży? 

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!