Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli royal tour w Afryce Południowej!

Te zdjęcia obiegły cały świat!

Ksenia Krasko 23 września 2019 15:48
Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Księżna Meghan, książę Harry i ich synek Archie przybyli z oficjalną wizytą do Afryki Południowej. Pierwszym przystankiem pary jest Kapsztad – lot był opóźniony, więc zaplanowane uroczystości również rozpoczęły się później.

Księżna Meghan i książę Harry w Afryce Południowej

Ten szczegół wzruszył serca wszystkich uważnych obserwatorów księżnej i księcia Sussex! Jak wynika ze zdjęć, zrobionych na lotnisku, mały Archie miał na głowie dokładnie taką samą białą czapeczkę z pomponem, jak jego ojciec w 1985 roku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daily Mail (@dailymail)

Royal tour księżnej Meghan i księcia Harry’ego ma potrwać do 2. października. Na początek wybrali się na seminarium, poświęcone prawom dzieci. Później odwiedzą jedno z najsłynniejszych muzeów w Kapsztadzie, Muzeum District Six, gdzie zapoznają się z eksponatami opowiadającymi o tym obszarze miasta i mieszkańcach w latach dyskryminacji rasowej.

Księżna i książę Sussex spotkają się również z byłymi mieszkańcami szóstej dzielnicy. Razem z nimi omówią aktualne problemy i wspólnie przygotują kolację, którą następnie podzielą się z innymi chętnymi.

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Jak będą wyglądać kolejne dni? Oprócz Republiki Południowej Afryki, Meghan Markle i książę Harry odwiedzą Botswanę, Malawi i Angolę. Pojawią się w m.in. szpitalach dziecięcych, a także organizacjach wspierających rozwój dzieci. Książę Harry planuje również wizytę w Centrum Ortopedii w Huambo, które odwiedzała jego matka, księżna Diana.

Mieszkańcy miasta w wyjątkowo ciepły sposób powitali młode małżeństwo. Zarówno Meghan, jak i Harry, niemal od razu zaczęli bawić się i tańczyć z miejscowymi dziećmi.

Para nie zabrała ze sobą synka Archiego (dziecko pozostało pod opieką niani), ale oczekuje się, że na jednym z wydarzeń w ramach royal tour rodzina pojawi się w komplecie! Wszyscy zwracali także uwagę na krągłości księżnej Meghan. Czy faktycznie jest w drugiej ciąży? 

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…