Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli royal tour w Afryce Południowej!

Te zdjęcia obiegły cały świat!

Ksenia Krasko 23 września 2019 15:48
Meghan markle, księżna Meghan, książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Księżna Meghan, książę Harry i ich synek Archie przybyli z oficjalną wizytą do Afryki Południowej. Pierwszym przystankiem pary jest Kapsztad – lot był opóźniony, więc zaplanowane uroczystości również rozpoczęły się później.

Księżna Meghan i książę Harry w Afryce Południowej

Ten szczegół wzruszył serca wszystkich uważnych obserwatorów księżnej i księcia Sussex! Jak wynika ze zdjęć, zrobionych na lotnisku, mały Archie miał na głowie dokładnie taką samą białą czapeczkę z pomponem, jak jego ojciec w 1985 roku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Daily Mail (@dailymail)

Royal tour księżnej Meghan i księcia Harry’ego ma potrwać do 2. października. Na początek wybrali się na seminarium, poświęcone prawom dzieci. Później odwiedzą jedno z najsłynniejszych muzeów w Kapsztadzie, Muzeum District Six, gdzie zapoznają się z eksponatami opowiadającymi o tym obszarze miasta i mieszkańcach w latach dyskryminacji rasowej.

Księżna i książę Sussex spotkają się również z byłymi mieszkańcami szóstej dzielnicy. Razem z nimi omówią aktualne problemy i wspólnie przygotują kolację, którą następnie podzielą się z innymi chętnymi.

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Jak będą wyglądać kolejne dni? Oprócz Republiki Południowej Afryki, Meghan Markle i książę Harry odwiedzą Botswanę, Malawi i Angolę. Pojawią się w m.in. szpitalach dziecięcych, a także organizacjach wspierających rozwój dzieci. Książę Harry planuje również wizytę w Centrum Ortopedii w Huambo, które odwiedzała jego matka, księżna Diana.

Mieszkańcy miasta w wyjątkowo ciepły sposób powitali młode małżeństwo. Zarówno Meghan, jak i Harry, niemal od razu zaczęli bawić się i tańczyć z miejscowymi dziećmi.

Para nie zabrała ze sobą synka Archiego (dziecko pozostało pod opieką niani), ale oczekuje się, że na jednym z wydarzeń w ramach royal tour rodzina pojawi się w komplecie! Wszyscy zwracali także uwagę na krągłości księżnej Meghan. Czy faktycznie jest w drugiej ciąży? 

Meghan Markle, księżna Meghan, Książę Harry, royal tour, RPA
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.