Joanna Krupa z córką i mężem
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes, przyjechał do Polski. Reakcja córeczki? Bezcenna!

To nagranie to hit sieci!

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2020 06:42
Joanna Krupa z córką i mężem
Fot. Instagram

Joanna Krupa wraz z córeczką Ashą-Leigh jakiś czas temu przyleciały do Polski. Wczoraj dołączył do nich mąż modelki, Douglas Nunes. Córeczka pary na widok taty zareagowała w najsłodszy sposób. To wideo to hit sieci!

Joanna Krupa z córką witają Douglasa Nunesa w Polsce 

Joanna Krupa w listopadzie ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory chętnie dzieli się w sieci fotografiami lub nagraniami, na których mamy okazję podziwiać małą dziewczynkę. Asha-Leigh powoli staje się gwiazdą sieci. Nic dziwnego, bowiem urodę odziedziczyła po mamie! Instagram Joanny Krupy powoli staje się więc rodzinnym albumem ze zdjęciami. Modelka nie ukrywa swojego szczęścia, a fotografie jej córeczki szybko podbijają internet. 

Kilka dni temu gwiazda stacji TVN miała okazję spędzić trochę czasu tylko z córeczką. Modelka powróciła na plan programu Top Model. Wczoraj do Joanny Krupy przyleciał jej mąż, Douglas Nunes, który od jakiegoś czasu nie widział się z córeczką. Reakcja małej Ashy-Leigh, którą mamy okazję podziwiać na nagraniu, jest bezcenna! Zobaczcie ten niezwykły moment.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.