Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa
Z życia gwiazd

Córka Joanny Krupy dostała bardzo drogi prezent od Edyty Górniak!

Nigdy nie zgadniecie, co to takiego!

Aleksandra Frankowska 30 lipca 2020 19:26
Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Córeczka Joanny Krupy to prawdziwa kopia jej sławnej mamy. Mała Asha, chociaż ma dopiero kilka miesięcy, zaskarbiła sobie serca fanów Krupy oraz całego show-biznesu. Przyjaciele ze świata celebrytów chętnie obdarowują małą Ashę prezentami. Ostatni otrzymała od Edyty Górniak, z którą jej mama jest w bardzo bliskich relacjach. Upominek ten zaskoczył wszystkich!

Edyta Górniak podarowała małej Ashy niezwykły prezent

Joanna Krupa urodziła córkę prawie rok temu, w listopadzie. Na swoim Instagramie bardzo chętnie dzieli się kadrami z życia rodzinnego. Mała Asha rośnie w zawrotnym tempie, a jej uroda zachwyca każdego! Śliczna dziewczynka to oczko w głowie sławnej mamy, która ubiera ją, jak prawdziwą księżniczkę. Edyta Górniak, którą z Joanną Krupą łączy szczególna więź podarowała Ashy pierwszy w życiu diament! Trzeba przyznać, że to niezwykły prezent!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rocking the pigtails 🤣

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Krupa przyjechała z Ashą do Polski

Gwiazda wraz z córeczką przebywa obecnie w Polsce, ponieważ rozpoczęto nagrywki do kolejnego sezonu programu Top Model. To pierwsza wizyta małej Ashy w rodzinnym kraju jej mamy. Joanna i Edyta nie miały jednak jeszcze okazji się spotkać, ze względu na bardzo napięte grafiki obu pań. Górniak nie ukrywa jednak, że bardzo czeka na spotkanie z przyjaciółką i jej śliczną córeczką!

Nie widziałyśmy się jeszcze w Polsce, widziałyśmy się w Stanach ostatni raz. Byłyśmy w kontakcie przez ten czas pandemii. Wiem, że Asia już jest w Polsce, bo zostawiła mi wiadomość. Wie też, że mam premierę i przeprosiłam ją, że niestety na ten czas premiery i przygotowań promocji nie mam niestety możliwości przyjechać, ale jak tylko ten cudowny, ekscytujący chaos, to wtedy chętnie oczywiście się z nią zobaczę. A malutka jest już pewnie większa i cięższa i cudownie będzie się z nimi zobaczyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Słońce Muzyka i już 🤍 nareszcie do domu🙈 #osobnoleczrazem #edytagorniak

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamas little sunshine 💗

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.