TYLKO U NAS!

Edyta Górniak wyszła ze szpitala: „Po serii badań, lekarze wykluczyli zawał”

Artystka dostała pozwolenie na występ w Opolu. Kiedy zaśpiewa?

Rafał Kowalski 15 czerwca 2019 15:57

Wczoraj w trakcie otwarcia 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu największą gwiazdą miała być Edyta Górniak. Wokalistka obchodzi w tym roku 25 lat od zdobycia drugiego miejsca na Eurowizji. Piosenka To nie ja nie wybrzmiała jednak ostatecznie na deskach opolskiego amfiteatru. Wokalistka poczuła się po próbie na tyle źle, że została odwieziona do szpitala. Podejrzewano u niej zawał serca. Jak czuje się dziś?

Jak czuje się Edyta Górniak? Czy zaśpiewa w Opolu

Wczorajsze informacje nie napawały optymizmem. Otrzymaliśmy komunikat o tym, że przez prawie 40 stopni upału Edyta Górniak skarżyła się na silne bóle w klatce piersiowej. Jej współpracownicy natychmiast wezwali karetki. Lekarze przewieźli wokalistkę do jednego z opolskich szpitali. Przy jej łóżku mieli czuwać mama i ojczym, którzy natychmiast znaleźli się na miejscu. Artystce wykonano serię szczegółowych badań, których wyniki już są znane.

O przebiegu wieczoru i nocy oraz aktualnym samopoczuciu Edyty Górniak opowiedział nam jej menedżer. „Stan zdrowia Edyty jest stabilny. Po serii badań krwi a także wykonaniu echa serca, lekarze wykluczyli zawał. Z ekipą Edyta wróciła nad ranem do hotelu, ale jest nadal pod stałą opieką lekarzy. Na razie nie opuszcza Opola”, powiedział VIVIE.pl Marcin Wieczorek.

Agent piosenkarki dodał także, że jest szansa na to, by Edyta zaśpiewała jeszcze przed opolską publicznością swój największy przebój. „Będzie starała się wypocząć i zregenerować siły, aby móc w niedziele wyjść na scenę opolskiego amfiteatru i uczcić jubileusz 25-lecia utworu „To nie ja””, dodał w rozmowie z nami menedżer gwiazdy.

Trzymamy kciuki za Edytę najmocniej, jak potrafimy. Mamy nadzieję, że ta jednorazowa sytuacja się już nie powtórzy i uda się jej odzyskać równowagę, spokój i siły, by zaprezentować nam kolejny raz piosenkę To nie ja.

Najnowsze informacje są bardzo dobre. Artystka otrzymała pozwolenie na koncert w Opolu. „Edyta wystąpi w niedzielę o godzinie 22:00 ze swoim jubileuszowym koncertem. […] Wczoraj bardzo się wzruszyła oglądając w szpitalu transmisję z koncertu, podczas której cały amfiteatr zaśpiewał jej Sto lat”, powiedział agent gwiazdy Pudelkowi.

Nie możemy się doczekać! Będziecie oglądać? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?