O TYM SIĘ MÓWI

Partner Edyty Górniak po raz pierwszy o związku z diwą!

Przystojny Mateusz potwierdził krążące w mediach informacje

Konrad Szczęsny 7 sierpnia 2018 08:20

Dzieli ich 12 lat, jednak są w sobie szaleńczo zakochani. Edyta Górniak niedawno po raz pierwszy potwierdziła związek z przystojnym Mateuszem Zalewskim, publikując na Instagramie zdjęcie z nim. Teraz to rajdowiec zabrał głos w sprawie ich relacji – mężczyzna postanowił rozliczyć się z plotkami, które od jakiegoś czasu krążyły w mediach na ich temat!

Mateusz Zalewski po raz pierwszy o związku z Edytą Górniak

Kilka tygodni temu jeden z tabloidów donosił, że w trakcie wakacji w Tajlandii Edyta Górniak wystawi ukochanego na próbę i sprawdzi jego wiarygodność oraz prawdomówność. W tym celu miała skorzystać z pomocy kilku zaufanych osób, których zadaniem było sprawdzanie czy to, o czym rozmawia z diwą partner, jest prawdą, na przykład jeśli chodzi o nie imprezowanie w późnych godzinach nocnych.

Mateusza Zalewskiego musiały zaboleć te spekulacje, ponieważ opublikował na Instagramie zdjęcie (pierwsze w naszej galerii) z wymownym podpisem.

„Założyłem okulary, bo z niedowierzaniem czytam, że moja Ukochana bawi się w Sherlocka Holmesa”, napisał.

Z kolei w rozmowie z dziennikarzami Twojego Imperium zapewnił, że między nim i Edytą Górniak wszystko jest w jak najlepszym porządku.

„Nikt nikogo nie szpieguje. To są głupoty. Pełne zaufanie”, podkreślił.

To pierwsza taka wypowiedź Mateusza Zalewskiego o związku z diwą. Wcześniej deklarował, że „nie jest nikim znanym, by wypowiadać się w gazetach”   

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!