Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy wychodzi za mąż?!

Gwiazda była już pięć razy zaręczona!

VIVA! 28 czerwca 2018 19:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są najgorętszą parą polskiego show-biznesu! Jak się okazuje, mama partnera podróżniczki modli się o „zmianę stanu cywilnego syna’’. Czy gwiazda stacji TVN stanie na ślubnym kobiercu?

Wojciechowska wychodzi za mąż?

Niedawno gwiazda zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie. Jak wynika z jej słów, była aż pięć razy zaręczona. Nie jest tajemnicą, że żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu.

„Kilka z tych razy w ogóle nie powinnam była się zaręczyć.To brzmi zabawnie: pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza, ale gdzieś tam za każdą z tych decyzji stoi jakiś mały, większy może nie dramat życiowy, ale trudność, wyzwanie i zmierzenie się z samym sobą. Wycofanie się ze swojej własnej decyzji też nie jest proste”, wyznała gwiazda w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Mimo że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, ostatnie zdjęcia paparazzi nie pozostawiają wątpliwości.

W maju Kossakowski był ze swoją mamą, która modliła się o zmianę stanu cywilnego syna, we Włoszech.

„Wczasy z Mamusią dzień 5. Przez wzgląd na charakter dnia Mamusia zażyczyła sobie wziąć udział w liturgii. Było to o tyle łatwe że mieszkamy tuż przy kościele. X wiek, sztuka romańska w najczystszej postaci, obcowanie z absolutem pozbawione ornamentyki, przepychu i innych rozpraszających dodatków. Emocjonalną intencją z jaką mama przeżywała misterium, było monitowanie o zmianę mojego stanu cywilnego’’, napisał Kossakowski na Instagramie.

Myślicie, że Kossakowski i Wojciechowska staną na ślubnym kobiercu? 

 

Wczasy z Mamusią dzień 5. Przez wzgląd na charakter dnia Mamusia zażyczyła sobie wziąć udział w liturgii. Było to o tyle łatwe że mieszkamy tuż przy kościele. X wiek, sztuka romańska w najczystszej postaci, obcowanie z absolutem pozbawione ornamentyki, przepychu i innych rozpraszajacych dodatków. Emocjonalną intencją z jaką mama przeżywała misterium, było monitowanie o zmianę mojego stanu cywilnego. Sprawa jest o tyle kłopotliwa, że dzisiaj w Italii obchodzony jest dzień matki, w związku z czym, niebezpieczne ambicje mojej rodzicielki, mogą zwrócić szczególną uwagę najwyższej instancji. Niby jestem agnostykiem ale poczułem w sercu jaskółczy niepokój... #wczasyzmamusią #winnicka #kossakowski #inicjacja

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.