Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy wychodzi za mąż?!

Gwiazda była już pięć razy zaręczona!

VIVA! 28 czerwca 2018 19:00
Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są najgorętszą parą polskiego show-biznesu! Jak się okazuje, mama partnera podróżniczki modli się o „zmianę stanu cywilnego syna’’. Czy gwiazda stacji TVN stanie na ślubnym kobiercu?

Wojciechowska wychodzi za mąż?

Niedawno gwiazda zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie. Jak wynika z jej słów, była aż pięć razy zaręczona. Nie jest tajemnicą, że żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu.

„Kilka z tych razy w ogóle nie powinnam była się zaręczyć.To brzmi zabawnie: pięć razy byłam zaręczona, dwa razy uciekłam sprzed ołtarza, ale gdzieś tam za każdą z tych decyzji stoi jakiś mały, większy może nie dramat życiowy, ale trudność, wyzwanie i zmierzenie się z samym sobą. Wycofanie się ze swojej własnej decyzji też nie jest proste”, wyznała gwiazda w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

Mimo że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nigdy oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, ostatnie zdjęcia paparazzi nie pozostawiają wątpliwości.

W maju Kossakowski był ze swoją mamą, która modliła się o zmianę stanu cywilnego syna, we Włoszech.

„Wczasy z Mamusią dzień 5. Przez wzgląd na charakter dnia Mamusia zażyczyła sobie wziąć udział w liturgii. Było to o tyle łatwe że mieszkamy tuż przy kościele. X wiek, sztuka romańska w najczystszej postaci, obcowanie z absolutem pozbawione ornamentyki, przepychu i innych rozpraszających dodatków. Emocjonalną intencją z jaką mama przeżywała misterium, było monitowanie o zmianę mojego stanu cywilnego’’, napisał Kossakowski na Instagramie.

Myślicie, że Kossakowski i Wojciechowska staną na ślubnym kobiercu? 

 

Wczasy z Mamusią dzień 5. Przez wzgląd na charakter dnia Mamusia zażyczyła sobie wziąć udział w liturgii. Było to o tyle łatwe że mieszkamy tuż przy kościele. X wiek, sztuka romańska w najczystszej postaci, obcowanie z absolutem pozbawione ornamentyki, przepychu i innych rozpraszajacych dodatków. Emocjonalną intencją z jaką mama przeżywała misterium, było monitowanie o zmianę mojego stanu cywilnego. Sprawa jest o tyle kłopotliwa, że dzisiaj w Italii obchodzony jest dzień matki, w związku z czym, niebezpieczne ambicje mojej rodzicielki, mogą zwrócić szczególną uwagę najwyższej instancji. Niby jestem agnostykiem ale poczułem w sercu jaskółczy niepokój... #wczasyzmamusią #winnicka #kossakowski #inicjacja

Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski)

JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…