Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska zachwyca na gorącym zdjęciu z wakacji!

Fotografia skrywa pewną tajemnicę...

Redakcja VIVA! 7 sierpnia 2020 12:15
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Martyna Wojciechowska wybrała się na wakacje. Gwiazda rzadko zwierza się ze swojego życia prywatnego. Ale ostatnio coraz częściej uchyla rąbka tajemnicy. Sympatycy podróżniczki śledzą jej wyprawy i podziwiają za pokonywanie kolejnych barier, głośne wyrażanie swoich poglądów, a przede wszystkim za dobre serce. Ale tym razem Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów gorącym zdjęciem z wakacji. Wygląda zachwycająco!

Martyna Wojciechowska na odważnym zdjęciu

Gwiazda w ostatnim czasie wypowiadała się na temat akceptacji ciała. Docenia działania słynnej modelki plus size, Ashley Graham, która od lat łamie stereotypy dotyczące kobiecego wyglądu.

Teraz sama zachwyciła internautów najnowszym zdjęciem. Odsłonięte ramiona i dekolt... Martyna Wojciechowska pozuje na nim w basenie. Nic dziwnego, że większość osób była przekonana, że gwiazda pozuje topless! Podróżniczka tajemnicę wyjaśniła w poście. Ale to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda decyduje się zamieść w mediach społecznościowych taką fotografię.

„Tradycyjnie zamieszczam zdjęcie z wakacji nago. (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek). Tym razem jednak nie chodzi o mnie, ale o butelkę na wodę ”, napisała Martyn Wojciechowska na Instagramie.

,,Ale jest pani piękną kobietą”, „Przecież świetnie wyglądasz, więc nawet gdybyś była nago, to co im do tego?”, „W sumie, dlaczego nie nago”, ,,Z takim ciałem, tylko nago!”,,,Nago, czy nie to i tak piękna kobieta o wielkim sercu”, pospieszyli z komplementami internauci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tradycyjnie zamieszczam ZDJĘCIE Z WAKACJI NAGO😳 (Swoją drogą to ciekawe, że niektóre portale nie słyszały o kostiumach kąpielowych bez ramiączek🤣) Tym razem jednak nie chodzi o mnie, ale o BUTELKĘ NA WODĘ z limitowanej edycji @martyna.world.shop ! KTO CHCE TAKĄ MIEĆ?! Bo mój sklep internetowy MARTYNA WORLD ma 10 takich do rozdania W PREZENCIE (5 na fb i 5 na insta) Z DOWOLNYM NAPISEM (personalizowany, każdy może mieć wygrawerowany swój własny, napisany przeze mnie!✌️) POMARAŃCZOWY to mój ulubiony, ale też oficjalny kolor Fundacji UNAWEZA, którą sklep Martyna World stale wspiera! Tworzyłam to miejsce z myślą o ludziach, którzy kochają podróże tak samo jak ja, dlatego znajdziecie tam wiele gadżetów przydatnych i w mieście, i w podróży! Wielu z Was już dołączyło do naszej WATAHY i zabieracie nasze gadżety na wyjazdy. Były w Tatrach, na plaży w Sopocie, w słynnym John o’Groats, nawet na Orlej Perci, a teraz... ze mną w basenie!🙈 Teraz czas na Ciebie! 👉 Wrzuć u siebie fotę i pokaż, gdzie zabrałeś coś z @martyna.world.shop 👉 Dodaj #martynaworldchallenge, żebym mogła Cię znaleźć, oznacz @martyna.world oraz @martyna.world.shop NA WASZE ZDJĘCIA CZEKAM DO KOŃCA WAKCJI, czyli do 31.08! Osobiście wybiorę najbardziej kreatywne foty😜(Wcale nie musisz jechać na kraniec świata, liczy się pomysł!) Rozstrzygnięcie kto dostaje prezenty już w pierwszym tygodniu września. CZAS START!🚀 A ja wracam do wody💦 M. #martynaworldshop #martynaworld #freedombymartyna #martynawojciechowska #travel #holiday

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.