O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska zmaga się z poważną kontuzją!

Co dolega podróżniczce?

Damian Duda 19 kwietnia 2018 16:00

Martyna Wojciechowska stale udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Podróżniczka, dziennikarka, gwiazda... — te wszystkie role idealnie łączy z wychowaniem córki Marysi. I, jak często podkreśla, macierzyństwo jest dla niej najważniejsze. Obecnie prowadząca program Kobieta na krańcu świata zmaga się z poważną kontuzją. Jaką?

Problemy zdrowotne Wojciechowskiej

Tropikalna choroba, złamany kręgosłup... — to zaledwie część problemów zdrowotnych, z którymi do tej pory zmagała się podróżniczka. Kiedy wydawać by się mogło, że wszystkie problemy ma za sobą, okazuje się, że Martyna Wojciechowska ma pękniętą torebkę stawową w kostce. Niestety, ból, z którym się zmaga, przeszkadza jej w życiu codziennym.

Jednak wymarzony urlop pozostaje jedynie w sferze marzeń, bowiem Martyna Wojciechowska musi wywiązać się ze wszystkich zobowiązań zawodowych. Kontuzja dopadła mnie w niedzielę późnym wieczorem. Ale i tak pakuję się i jadę do Salwadoru kręcić kolejne odcinki programu Kobieta na krańcu świata’’, wyznała w rozmowie z Faktem.

Podróżniczka nie zdradza, jak nabawiła się wspomnianej kontuzji. Fizjoterapeuta, u którego była Wojciechowska, zalecił jej, żeby oszczędzała się w tym czasie. Jednak powiedział to bez przekonania.

Powiedział mi: Wiem, że to nie ma sensu, bo pani i tak pojedzie i zniszczy wszystko, co jest do zrujnowania w tej kostce. Ale proszę jechać i robić swoje, a jak pani wróci, to się tym zajmiemy’’, skwitowała Martyna.

Życzymy gwieździe szybkiego powrotu do formy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.