O NIEJ JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska zmaga się z poważną kontuzją!

Co dolega podróżniczce?

Damian Duda 19 kwietnia 2018 16:00

Martyna Wojciechowska stale udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Podróżniczka, dziennikarka, gwiazda... — te wszystkie role idealnie łączy z wychowaniem córki Marysi. I, jak często podkreśla, macierzyństwo jest dla niej najważniejsze. Obecnie prowadząca program Kobieta na krańcu świata zmaga się z poważną kontuzją. Jaką?

Problemy zdrowotne Wojciechowskiej

Tropikalna choroba, złamany kręgosłup... — to zaledwie część problemów zdrowotnych, z którymi do tej pory zmagała się podróżniczka. Kiedy wydawać by się mogło, że wszystkie problemy ma za sobą, okazuje się, że Martyna Wojciechowska ma pękniętą torebkę stawową w kostce. Niestety, ból, z którym się zmaga, przeszkadza jej w życiu codziennym.

Jednak wymarzony urlop pozostaje jedynie w sferze marzeń, bowiem Martyna Wojciechowska musi wywiązać się ze wszystkich zobowiązań zawodowych. Kontuzja dopadła mnie w niedzielę późnym wieczorem. Ale i tak pakuję się i jadę do Salwadoru kręcić kolejne odcinki programu Kobieta na krańcu świata’’, wyznała w rozmowie z Faktem.

Podróżniczka nie zdradza, jak nabawiła się wspomnianej kontuzji. Fizjoterapeuta, u którego była Wojciechowska, zalecił jej, żeby oszczędzała się w tym czasie. Jednak powiedział to bez przekonania.

Powiedział mi: Wiem, że to nie ma sensu, bo pani i tak pojedzie i zniszczy wszystko, co jest do zrujnowania w tej kostce. Ale proszę jechać i robić swoje, a jak pani wróci, to się tym zajmiemy’’, skwitowała Martyna.

Życzymy gwieździe szybkiego powrotu do formy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.