Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz intymne zdjęcia Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Para nie szczędzi sobie czułości

Konrad Szczęsny 5 lipca 2018 17:13

To najgorętszy związek ostatnich tygodni. Każdy news dotyczący Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego rozgrzewa polskie media do czerwoności głównie dlatego, że życie uczuciowe podróżniczki owiane było do tej pory tajemnicą. Choć oboje niewiele mówią o tym, co ich łączy, kolejne gazety i portale prześcigają się w doniesieniach na ich temat. Pewne jest jedno: tworzą wyjątkowo piękną i świetnie dobraną parę!

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Z uwagi na ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają, producenci zaproponowali im poprowadzenie wspólnego programu!

„TTV przymierza się do realizacji ich wspólnego projektu. Wszystko jest na etapie wstępnych rozmów. Jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły", brzmi oficjalne stanowisko TVN, które opublikował magazyn Party.

Niestety, najbliższe tygodnie nie będą dla party najłatwiejsze, ponieważ oboje pochłonięci są zawodowymi zobowiązaniami. Martyna Wojciechowska wyjedzie za granicę, by nakręcić 10., jubileuszową edycję Kobiety na krańcu świata, zaś Przemysław Kossakowski będzie spędzał czas na planie drugiej edycji programu Wtajemniczenie dla TTV.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w centrum Warszawy

Jak jednak widać w naszej galerii, gwiazdorska para stara się korzystać z każdej wolnej chwili między zdjęciami. Para jest w sobie tak szaleńczo zakochana, że nie ukrywa już tego, co ich łączy. Fotograf spotkał ich w centrum Warszawy, gdy czule się obejmowali i namiętnie całowali.

Patrząc na te zdjęcia aż trudno nie odnieść wrażenia, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wprost nie mogą bez siebie żyć!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.