Para nie szczędzi sobie czułości

Konrad Szczęsny 5 lipca 2018 17:13

To najgorętszy związek ostatnich tygodni. Każdy news dotyczący Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego rozgrzewa polskie media do czerwoności głównie dlatego, że życie uczuciowe podróżniczki owiane było do tej pory tajemnicą. Choć oboje niewiele mówią o tym, co ich łączy, kolejne gazety i portale prześcigają się w doniesieniach na ich temat. Pewne jest jedno: tworzą wyjątkowo piękną i świetnie dobraną parę!

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Z uwagi na ogromne zainteresowanie, jakie wzbudzają, producenci zaproponowali im poprowadzenie wspólnego programu!

„TTV przymierza się do realizacji ich wspólnego projektu. Wszystko jest na etapie wstępnych rozmów. Jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły", brzmi oficjalne stanowisko TVN, które opublikował magazyn Party.

Niestety, najbliższe tygodnie nie będą dla party najłatwiejsze, ponieważ oboje pochłonięci są zawodowymi zobowiązaniami. Martyna Wojciechowska wyjedzie za granicę, by nakręcić 10., jubileuszową edycję Kobiety na krańcu świata, zaś Przemysław Kossakowski będzie spędzał czas na planie drugiej edycji programu Wtajemniczenie dla TTV.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski całują się w centrum Warszawy

Jak jednak widać w naszej galerii, gwiazdorska para stara się korzystać z każdej wolnej chwili między zdjęciami. Para jest w sobie tak szaleńczo zakochana, że nie ukrywa już tego, co ich łączy. Fotograf spotkał ich w centrum Warszawy, gdy czule się obejmowali i namiętnie całowali.

Patrząc na te zdjęcia aż trudno nie odnieść wrażenia, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wprost nie mogą bez siebie żyć!  

1/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem
Copyright @Paparazzi
1/5

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski po raz pierwszy pojawili się publicznie razem na zawodach jeździeckich CSIO Sopot w połowie czerwca.

2/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem
Copyright @Paparazzi
2/5

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli jednak wówczas dosyć zachowawczy i jedynie delikatnie się przytulali.

3/5
Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Copyright @PAPARATY
3/5

Jednak na niedawnej randce w Warszawie Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski byli bardziej odważni. Podróżniczka i jej partner nie tylko czule się obejmowali...

4/5
Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Copyright @PAPARATY
4/5

... lecz także nie szczędzili sobie pocałunków i innych gestów, które nie pozostawiały wątpliwości co do łączącej ich relacji.

5/5
Tak całuje się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Copyright @PAPARATY
5/5

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zdecydowali się nawet na namiętny pocałunek! Wszystko działo się w okolicach Dworca Centralnego w Warszawie.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.