Martyna Gliwińska
Fot. instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Gliwińska: „Ostatnie tygodnie ciąży to już prawdziwy hardcore”

Projektantka wnętrz zdobyła się na szczere wyznanie

REDAKCJA VIVA! 23 lutego 2020 16:35
Martyna Gliwińska
Fot. instagram

Martyna Gliwińska wkrótce zostanie mamą. Była partnerka Jarosława Bieniuka kilka miesięcy temu zdradziła, że spodziewa się dziecka sportowca. Od tamtej pory na Instagramie dzieli się z fankami swoimi spostrzeżeniami na temat ciąży. Projektantka wnętrz kompletowała niedawno wyprawkę dla maleństwa i urządzała jego pokoik. A każde z jej zdjęć, na których prezentuje ciążowe krągłości wywołuje zachwyt wśród obserwatorów. Wygląda kwitnąco! A jak znosi błogosławiony stan?

Martyna Gliwińska o ciąży. Jak się czuje? 

„Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu”, mówiła w rozmowie z Na Żywo pod koniec ubiegłego roku. 

Martyna Gliwińska przygotowuje się do nowej roli. Sytuacja nie jest dla niej łatwa. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej.

„Ostatnie tygodnie ciąży to już prawdziwy hardcore. Dzisiaj moja fizjo powiedziała, że swoimi opowieściami i narzekaniem mogłabym skutecznie odciągnąć kobiety od decyzji o zajściu w ciążę”, podzieliła się z fanami swoimi odczuciami za  pośrednictwem InstaStories. 

Życzymy dużo zdrowia i siły!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

________ Kolacja Wigilijna jak widać była u mnie suta 🙊😹 Wesołych Świąt 💫

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.