Kim jest tajemniczy mężczyzna u jej boku?

Olga Figaszewska 5 września 2018 15:25

Związek z Jarosławem Bieniukiem nie przetrwał próby czasu. „Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner”, mówiła niedawno w rozmowie z Super Expressem. Martyna Gliwińska odnalazła nową miłość? Na wtorkowej gali Flesz Fashion Night towarzyszył jej Sławomir Doliniec. Co wiemy o jej partnerze?

Związek Martyny Gliwińskiej i Sławomira Dolińca

Co tak naprawdę ich łączy Martynę Gliwińską i Sławomira Dolińca? Internauci nie wierzą, że parę łączy coś więcej niż koleżeńskie stosunki. Dotychczas żadne z nich nie publikowało na swoich kanałach social media wspólnych zdjęć. Zmieniło się to dopiero kilka dni temu, kiedy zamieścili fotografię ze wspólnego wypadu do muzeum. Okazuje się, że znają się jeszcze z czasów szkolnych.

Kim jest Sławomir Doliniec?

33-letni Sławomir Doliniec jest początkującym aktorem, który właśnie debiutował na ściance Flesh Fashion Night. Na swoim koncie posiada niewielki dorobek artystyczny. Obecnie możemy go zobaczyć w filmie 303. Bitwa o Anglię, gdzie gra u boku Marcina Dorocińskiego. Widzowie mogą go również kojarzyć z serialu Klan, gdzie wcielał się w brata Bożenki, a także serialu Na Wspólnej. Wkrótce wystąpi również w nowym serialu Polsatu - Ślad 

1/6
Martyna Gliwińska, Sławomir Doliniec
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
1/6

Martyna Gliwińska i Sławomir Doliniec na Flash Fashion Night

2/6
Sławomir Doliniec, kim jest?
Copyright @Instagram/@slawomirdoliniec
2/6

Sławomir Doliniec na Flash Fashion Night

3/6
Sławomir Doliniec, kim jest?
Copyright @Instagram/@slawomirdoliniec
3/6

Martyna Gliwińska i Sławomir Doliniec znają się jeszcze ze szkolnych lat. 

4/6
Sławomir Doliniec, kim jest?
Copyright @Instagram/@slawomirdoliniec
4/6

33-letni Sławomir Doliniec jest początkującym aktorem, który właśnie debiutował na ściance Flesh Fashion Night. 

5/6
Sławomir Doliniec, kim jest?
Copyright @Instagram/@slawomirdoliniec
5/6

Na swoim koncie posiada niewielki dorobek artystyczny. Obecnie możemy go zobaczyć w filmie 303. Bitwa o Anglię, gdzie gra u boku Marcina Dorocińskiego.

6/6
Sławomir Doliniec, kim jest?
Copyright @Instagram/@slawomirdoliniec
6/6

Widzowie mogą go również kojarzyć z serialu Klan, gdzie wcielał się w brata Bożenki, a także serialu Na Wspólnej. Wkrótce wystąpi również w nowym serialu Polsatu - Ślad.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.