O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Gliwińska po rozstaniu z Jarosławem Bieniukiem odnalazła miłość?!

Kim jest tajemniczy mężczyzna u jej boku?

Olga Figaszewska 5 września 2018 15:25

Związek z Jarosławem Bieniukiem nie przetrwał próby czasu. „Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner”, mówiła niedawno w rozmowie z Super Expressem. Martyna Gliwińska odnalazła nową miłość? Na wtorkowej gali Flesz Fashion Night towarzyszył jej Sławomir Doliniec. Co wiemy o jej partnerze?

Związek Martyny Gliwińskiej i Sławomira Dolińca

Co tak naprawdę ich łączy Martynę Gliwińską i Sławomira Dolińca? Internauci nie wierzą, że parę łączy coś więcej niż koleżeńskie stosunki. Dotychczas żadne z nich nie publikowało na swoich kanałach social media wspólnych zdjęć. Zmieniło się to dopiero kilka dni temu, kiedy zamieścili fotografię ze wspólnego wypadu do muzeum. Okazuje się, że znają się jeszcze z czasów szkolnych.

Kim jest Sławomir Doliniec?

33-letni Sławomir Doliniec jest początkującym aktorem, który właśnie debiutował na ściance Flesh Fashion Night. Na swoim koncie posiada niewielki dorobek artystyczny. Obecnie możemy go zobaczyć w filmie 303. Bitwa o Anglię, gdzie gra u boku Marcina Dorocińskiego. Widzowie mogą go również kojarzyć z serialu Klan, gdzie wcielał się w brata Bożenki, a także serialu Na Wspólnej. Wkrótce wystąpi również w nowym serialu Polsatu - Ślad 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.