O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Gliwińska po rozstaniu z Jarosławem Bieniukiem odnalazła miłość?!

Kim jest tajemniczy mężczyzna u jej boku?

Olga Figaszewska 5 września 2018 15:25

Związek z Jarosławem Bieniukiem nie przetrwał próby czasu. „Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner”, mówiła niedawno w rozmowie z Super Expressem. Martyna Gliwińska odnalazła nową miłość? Na wtorkowej gali Flesz Fashion Night towarzyszył jej Sławomir Doliniec. Co wiemy o jej partnerze?

Związek Martyny Gliwińskiej i Sławomira Dolińca

Co tak naprawdę ich łączy Martynę Gliwińską i Sławomira Dolińca? Internauci nie wierzą, że parę łączy coś więcej niż koleżeńskie stosunki. Dotychczas żadne z nich nie publikowało na swoich kanałach social media wspólnych zdjęć. Zmieniło się to dopiero kilka dni temu, kiedy zamieścili fotografię ze wspólnego wypadu do muzeum. Okazuje się, że znają się jeszcze z czasów szkolnych.

Kim jest Sławomir Doliniec?

33-letni Sławomir Doliniec jest początkującym aktorem, który właśnie debiutował na ściance Flesh Fashion Night. Na swoim koncie posiada niewielki dorobek artystyczny. Obecnie możemy go zobaczyć w filmie 303. Bitwa o Anglię, gdzie gra u boku Marcina Dorocińskiego. Widzowie mogą go również kojarzyć z serialu Klan, gdzie wcielał się w brata Bożenki, a także serialu Na Wspólnej. Wkrótce wystąpi również w nowym serialu Polsatu - Ślad 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.