O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Gliwińska po rozstaniu z Jarosławem Bieniukiem odnalazła miłość?!

Kim jest tajemniczy mężczyzna u jej boku?

Olga Figaszewska 5 września 2018 15:25

Związek z Jarosławem Bieniukiem nie przetrwał próby czasu. „Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner”, mówiła niedawno w rozmowie z Super Expressem. Martyna Gliwińska odnalazła nową miłość? Na wtorkowej gali Flesz Fashion Night towarzyszył jej Sławomir Doliniec. Co wiemy o jej partnerze?

Związek Martyny Gliwińskiej i Sławomira Dolińca

Co tak naprawdę ich łączy Martynę Gliwińską i Sławomira Dolińca? Internauci nie wierzą, że parę łączy coś więcej niż koleżeńskie stosunki. Dotychczas żadne z nich nie publikowało na swoich kanałach social media wspólnych zdjęć. Zmieniło się to dopiero kilka dni temu, kiedy zamieścili fotografię ze wspólnego wypadu do muzeum. Okazuje się, że znają się jeszcze z czasów szkolnych.

Kim jest Sławomir Doliniec?

33-letni Sławomir Doliniec jest początkującym aktorem, który właśnie debiutował na ściance Flesh Fashion Night. Na swoim koncie posiada niewielki dorobek artystyczny. Obecnie możemy go zobaczyć w filmie 303. Bitwa o Anglię, gdzie gra u boku Marcina Dorocińskiego. Widzowie mogą go również kojarzyć z serialu Klan, gdzie wcielał się w brata Bożenki, a także serialu Na Wspólnej. Wkrótce wystąpi również w nowym serialu Polsatu - Ślad 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.