Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk szczerze o byłej partnerce taty. Jej relacje z Martyną Gliwińską uległy zmianie

Kiedyś nazywano je przyjaciółkami

Rafał Kowalski 5 lipca 2021 17:01
Oliwia Bieniuk, VIVA! 18/2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dobrze dogadująca się rodzina patchworkowa może być przyczyną radości i spokoju u wszystkich jej członków. Przekonali się o tym między innymi Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska, którzy choć nie są już razem, to wspólnie wychowują rocznego Kazika. Dobry kontakt z jego mamą mają też dzieci byłego piłkarza z jego poprzedniego związku z Anną Przybylską. Jaką relację z Martyną Gliwińską ma najstarsza córka aktorki?

Oliwia Bieniuk o Martynie Gliwińskiej – komentarz 2021

Liczne sesje zdjęciowe i reklamowe a także treningi do Tańca z gwiazdami to wydarzenia, dzięki którym Oliwia Bieniuk staje się coraz bardziej popularna. Osiemnastolatka udziela też coraz śmielej wywiadów, w których pytana jest o najróżniejsze rzeczy.

Dziennikarkę Party.pl zainteresowało na przykład, jak dziś wyglądają relacje córki z Anny Przybylskiej z kolejną partnerką taty. Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk nie są już w związku, ale para wspólnie opiekuje się rocznym Kazikiem. „Ten kontakt jest już mniejszy, ale od czasu do czasu się do siebie odzywamy”, powiedziała przed kamerą Oliwia Bieniuk.

18-latka dodała też, że wciąż regularnie widuje małego Kazia. Nastolatce zależy na tym, by jej przyrodni brat czuł z jej strony dobrą energię i chęć spotkań. „Kazik do nas przyjeżdża raz w tygodniu”, wyjawiła rezultat ustaleń rodziców chłopca.

Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o nowym związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Oliwia Bieniuk przyjaźni się z byłą partnerką taty?

Na tę chwilę ukochaną Jarosława Bieniuka jest Zuzanna Pactwa, ale gdy dwa lata po śmierci Anny Przybylskiej były piłkarz potrzebował wsparcia, w jego życiu pojawiła się Martyna Gliwińska.

O mieszkance Trójmiasta Oliwia Bieniuk najcieplej wypowiadała się w zeszłorocznym wywiadzie dla VIVY!. „Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje”, mogliśmy przeczytać w naszym magazynie.

Choć przez brak czasu nastolatka i jej przyrodnia mama nie są już najlepszymi przyjaciółkami, to najważniejsze, że wciąż jest między nimi nić porozumienia. 

CZYTAJ TEŻ: Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny syna! Mały Kazik jest naprawdę uroczy

Oliwa Bieniuk w nowej sesji
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.