Fot. Instagram: marina_official
niezwykłe relacje

Kim są rodzice Mariny Łuczenko-Szczęsnej? Po tacie odziedziczyła talent, po mamie — urodę!

To dzięki nim piosenkarka mogła rozwijać swoją karierę

Marcjanna Maryszewska 5 grudnia 2022 16:04
Fot. Instagram: marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna zadebiutowała na scenie jako mała dziewczynka. Dziś jest niezwykle cenioną artystką, prywatne z kolei — żoną piłkarza Wojciecha Szczęsnego, a także mamą 4-letniego Liama. Wokalistka na każdym etapie swojego życia mogła liczyć również na wsparcie i miłość ukochanych rodziców: Wasyla oraz Ałły Łuczenko. Każde wspólne zdjęcie gwiazdy w ich towarzystwie nie pozostawia żadnych wątpliwości — ich relacja jest wyjątkowa i pełna ciepła! Co jeszcze wiadomo o najbliższej rodzinie Mariny Łuczenko-Szczęsnej?

Wasyl Łuczenko — ojciec Mariny Łuczenko-Szczęsnej

To po nim odziedziczyła swój ogromny talent. Wasyl Łuczenko śpiewa, a także potrafi grać na kilku instrumentach. W przeszłości założył nawet własny zespół muzyczny Smurf. Jednak gdy odkrył, że mała Marina ma zadatki ma wokalistkę, porzucił własne plany i skupił się na karierze córki. Udzielał jej pierwszych lekcji śpiewu, zachęcił również do kontynuowania tej nauki pod okiem zawodowców. Dzięki niemu ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu, aby finalnie stać się znaną i cenioną piosenkarką.

Marinę Łuczenko-Szczęsną oraz jej tatę łączy wyjątkowa więź. Trzy lata temu mężczyzna wystąpił gościnnie u boku córki w programie Jaka to melodia?. Rok temu z kolei gwiazda z okazji Dnia Ojca udostępniła w mediach społecznościowych nagranie, na którym ponownie zaprezentowali się jako muzyczny duet — Wasyl Łuczenko zagrał na ukulele, podczas gdy wokalistka śpiewała piosenkę „Puszek Okruszek”. 

CZYTAJ TAKŻE: „Nie uciekałam od tego, że jestem córką Janusza Gajosa”. Agata Gajos o relacji ze sławnym tatą

„Dziękuję ci tato za wszystko. Za cudowne życie, bezgraniczne wsparcie, przyjaźń i miłość oraz wielką pasję do muzyki, którą mi przekazałeś. A to jest pierwsza piosenka, której się nauczyłam w wieku 2/3 lat”, napisała Marina Łuczenko-Szczęsna.

Ałła Łuczenko — mama Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Nieco mniej wiadomo natomiast o mamie gwiazdy, choć ta zawsze może na niej polegać. Ałła Łuczenko również odegrała istotną rolę w wychowaniu córki i wspólnie z ojcem wspierała jej karierę muzyczną. Tę niezwykłą relację oraz rodzinne ciepło w domu Mariny docenia między innymi jej mąż, Wojciech Szczęsny. „Dlatego, że wychowywała mnie tylko mama, tym bardziej doceniam więź, jaką Marina ma ze swoimi rodzicami. Staliśmy się jedną wielką rodziną, pokochałem ich, a oni pokochali mnie. Bardzo to cenię”, wyznał piłkarz w wywiadzie dla VIVY!, który przed laty zerwał kontakty ze swoim ojcem.

Marina Łuczenko-Szczęsna na ogół jest powściągliwa, jeśli chodzi o swoje życie prywatne. Nieczęsto pokazuje swoich rodziców w mediach społecznościowych, choć kilkukrotnie zdarzyło się jej zrobić wyjątek. Za każdym razem, gdy udostępnia zdjęcia mamy, głosy fanów są jednogłośne — to po niej piosenkarka odziedziczyła swoją urodę! Pani Ałła jest niezwykle elegancką i piękną kobietą, czym wielokrotnie zachwycała się sama gwiazda. „Mam nadzieję, że też tak będę wyglądała w wieku 60 lat”, komentowała kilka lat temu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Córka Katarzyny Dowbor ma już 23 lata! Czy Maria Dowbor-Baczyńska poszła w ślady mamy?

We wrześniu 2022 roku opublikowała jedno z nowszych nagrań, na którym obie panie zaprezentowały efekty makijażu, który córka wykonała swojej mamie. „Pomalowałam swoją mamę trochę na siebie tak. Zobaczcie, 30 lat różnicy. Mam nadzieję, że będę wyglądać tak, jak moja mamusia”, napisała wówczas Marina Łuczenko-Szczęsna o swojej 63-letniej rodzicielce. Internauci po raz kolejny zgodnie stwierdzili, że mama i córka wyglądają niemal identycznie!

Tymczasem piosenkarce oraz jej rodzicom życzymy dużo szczęścia i rodzinnego ciepła — takiego jak do tej pory!  

Źródło: Plotek.pl

MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016

MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.