Margaret jest lesbijką?! Jej wyznanie wywołało skandal
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Margaret jest lesbijką?! Słowa gwiazdy dotyczące orientacji seksualnej wywołały falę spekulacji

Konrad Szczęsny 30 stycznia 2018 12:00
Margaret jest lesbijką?! Jej wyznanie wywołało skandal
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jej przeboje są znane w całej Europie, jednak o życiu osobistym Margaret wiadomo niewiele. Wokalistka rzadko opowiada o związkach, a jeśli już to czyni, to w sposób lakoniczny, który więcej ukrywa niż zdradza. Tym razem głośno jest o jej wyznaniu dotyczącym orientacji seksualnej. Dlaczego słowa gwiazdy młodego pokolenia wywołały tak duże kontrowersje?

 

Zobacz też: Czy Margaret jako pierwsza Polka odniesie międzynarodowy sukces? Jej przeboje podbijają Europę i zachwyca się nią sam Perez Hilton!

 

Margaret o tym, czy jest lesbijką

Piosenkarka, która już 10 lutego z piosenką „In My Cabana” weźmie udział w ulubionym telewizyjnym show Szwedów, czyli Melodifestivalen (lokalnej odsłonie preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji), wywołuje często kontrowersje swoimi stylizacjami. Jeśli połączyć to z faktem, że nie opowiada w mediach o związkach i osobistych relacjach z mężczyznami, nic dziwnego, że co jakiś czas dociekliwi internauci zastanawiają się w komentarzach pod jej zdjęciami, czy Margaret nie jest lesbijką. Do tych spekulacji gwiazda odniosła się w najnowszym wywiadzie, udzielonym serwisowi Party.pl.

Nie jestem lesbijką. Chyba. Znaczy się, na pewno nie. Znaczy się... Na ten moment nie jestem. Ale słyszałam plotki na swój temat. Jeżeli ma to jakkolwiek pomóc środowisku homoseksualnemu, że pojawiają się o mnie takie komentarze, to możecie mi takie komentarze przyklejać. Miłość to miłość, nieważne czy homoseksualna, czy heteroseksualna”, stwierdziła Margaret.

Internauci zwracają uwagę, że wypowiedź gwiazdy to nie tylko umiejętne podkręcanie atmosfery sensacji wokół tematu tak, aby nikomu nie zdradzić, jaka jest prawda, lecz przede wszystkim wspaniały wyraz wsparcia dla środowisk LGBTQ.

 

Polecamy też: „Tak, jestem pedałem”. Czyżby Cristiano Ronaldo potwierdził swoje homoseksualne skłonności?

 

Zdjęcie Margaret z koleżanką

Po raz pierwszy o orientacji seksualnej Margaret zrobiło się głośno ponad dwa lata temu: gwiazda w październiku 2015 roku zamieściła zdjęcie, na którym trzyma rękę na pośladkach koleżanki, z którą idzie objęta. Oczywiście w komentarzach od razu zawrzało i fani zaczęli dopytywać, czy piosenkarka chce im coś w ten sposób zakomunikować.

Jednak i wówczas Margaret zaprzeczyła, że jest lesbijką.

 

@hannaolimpia

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

 

Margaret
Fot. ons.pl

 

Zobacz też: Tato i tato – pierwsza para gejów w Niemczech adoptowała dziecko! „Żyjemy bardzo klasycznie”, przekonują

 

oraz: Kevin Spacey jest gejem! Aktor dokonał coming outu po tym, jak został oskarżony o molestowanie seksualne

Madonna, Colin Farrell i... Te gwiazdy mają rodzeństwo o homoseksualnej orientacji. Co mówią o potrzebie tolerancji i jak wspierają najbliższych?

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.