Marcin Kwaśny, Warszawa, 19.08.2021. Uroczysta premiera filmu Zupa Nic
Fot. Pawel Wodzynski/East News
O tym jest głośno

Marcin Kwaśny wziął drugi ślub! Pokazał piękne zdjęcia z żoną

„31 sierpnia był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu”

Marta Nawacka 2 września 2021 19:44
Marcin Kwaśny, Warszawa, 19.08.2021. Uroczysta premiera filmu Zupa Nic
Fot. Pawel Wodzynski/East News

42-letni aktor filmowy i serialowy poinformował na swoim Instagramie, że we wtorek wziął ślub. Dla Marcina Kwaśnego była to druga uroczystość. Z pierwszą żoną, Dianą Kołakowską, rozstał się po 10 latach. Mężczyzna podzielił się zdjęciami z tego wydarzenia, na których dumnie pozuje ze swoją świeżo upieczoną żoną, Klaudią.

Kim jest Marcin Kwaśny?

Marcin Kwaśny największą rozpoznawalność zdobył rolą Marcina Wilczyńskiego w filmie „Rezerwat”, za którą nagrodzono go na XI Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Golden Brig w Odessie. Mogliśmy oglądać go także w „Klanie”, „Koronie królów”, „Pierwszej miłości”, „Dywizjonie 303”, „Listach do M. 3”, „Na kocią łapę” oraz w programach rozrywkowych, takich jak „Jak oni śpiewają” i „Taniec z Gwiazdami”. 42-letni aktor w 2002 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie.

Zobacz także: Ewa Pacuła wzięła ślub w tajemnicy. Pokazała zdjęcie z uroczystości!

Marcin Kwaśny, 19.09.2019 Gdynia 44 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Marcin Kwaśny, 44 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Gdynia 19.09.2019

Marcin Kwaśny pochwalił się zdjęciami ze ślubu

Na swoim profilu na Instagramie Marcin Kwaśny poinformował, że po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu. „31 sierpnia był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu”, pisał aktor. Jego wybranką jest Klaudia, śpiewaczka operowa. „Marcin Kwaśny i Klaudia poznali się w organizacji religijnej, w której spotykania odbywają się raz w tygodniu. Na te same spotkania uczęszczają też m.in. Misiek Koterski oraz Agnieszka Kawiorska. Żona Marcina jest śpiewaczką operową”, jak twierdzi informator Jastrząb Post.

Zakochani wspólnie wychowują córeczkę, która ma już około roczku. Marcin Kwaśny jest osobą bardzo religijną, dlatego zależało mu na tym, aby wziąć ślub kościelny. „Ślub odbył się w kościele Przemienienia Pańskiego, który znajduje się przy ul. Miodowej 13 w Warszawie. Z kolei wesele miało miejsce w jednym z lokali w okolicy. Marcin Kwaśny jest bardzo religijny, zależało mu więc na tym, by wziąć ślub kościelny. Z poprzednią żoną miał jedynie ślub cywilny”, podaje informator Jastrząb Post. Z poprzednią żoną nie miał również dziecka.

Szczęśliwy mężczyzna umieścił na swoim Instagramie zdjęcia, na których z dumą pozuje z ukochaną. Młodej Parze życzymy wszystkiego dobrego!  

Czytaj też: Tak wyglądało wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Na sali padły wzruszające słowa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…