Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wyglądało wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Na sali padły wzruszające słowa

Wiadomo, co działo się na przyjęciu w restauracji

Konrad Szczęsny 22 sierpnia 2021 19:26
Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News

Jak ognia unikają medialnego zgiełku i błysku fleszy. W sobotę Edward Miszczak i Anna Cieślak powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Uroczystość miała miejsce w Krakowie. Wesele odbyło się natomiast w jednej z restauracji na tamtejszym Kazimierzu. Co działo się w jego trakcie? O tym poinformował w rozmowie z jednym z tabloidów znajomy pary. Nie zabrakło wzruszających momentów...

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak pilnie strzeżony

Msza święta została odprawiona w Kolegiacie św. Anny w Krakowie o godzinie 17.00. Świadkami tej niezwykłej uroczystości było 200 osób – w tym te znane i lubiane, takie jak Monika Olejnik, Marcin Prokop, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą czy Małgorzata Socha. Kościół był jednak pilnie strzeżony przez ochronę. Państwo młodzi podjechali pod niego czarnym mercedesem i weszli do środka tylnym wejściem. Później drzwi zamknięto na klucz i pilnowano, by nikt nieproszony nie dostał się do środka. 

Po mszy Edward Miszczak, Anna Cieślak i zaproszeni goście udali się na wystawne przyjęcie do jednej z restauracji na krakowskim Kazimierzu. Jak wyglądało wesele pary? To zdradził jeden z gości!

Czytaj także: Tak wyglądała suknia ślubna Anny Cieślak! Wiadomo, kto ją zaprojektował

Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Nie zabrakło wzruszeń

Dzięki zdjęciom zamieszczonym w sieci przez projektantkę Natalię Jaroszewską wiadomo, jak w tym szczególnym dniu prezentowała się aktorka. Anna Cieślak postawiła na klasykę, a stylizacja podkreśliła jej smukłą sylwetkę.

A co działo się na przyjęciu weselnym? Według relacji zaproszonych gości, zabawa trwała do białego rana. Z informacji opublikowanych przez „Super express” wynika, że rozpoczął je krakowski pianista, który dał recital znanych przebojów, m.in. Marka Grechuty i Piwnicy Pod Baranami. Później nastąpił pierwszy taniec. Goście raczyli się wybornymi potrawami i najlepszymi trunkami. 

„Do jedzenia na weselu goście mieli zupę z borowików, risotto, sałatkę, a na deser mus malinowy z gorzką czekoladą. Do picia podawano wino lub wódkę”, czytamy.

Co ciekawe, przyjęcie odbywało się na aż trzech piętrach. Żeby goście mogli widzieć, co dzieje się na innych poziomach restauracji, sięgnięto po zdobycze najnowszej technologii.

Użyto kamer i monitorów telewizyjnych, które transmitowały na żywo obraz z najniższego piętra”, relacjonuje świadek.

Zdradził także, że w trakcie przyjęcia było kilka wzruszających momentów. Jeden z nich zapadł zaproszonym w pamięć szczególnie. Piękną mowę wygłosił ojciec Anny Cieślak. 

„Wyznał, że właśnie dziś, w dniu ślubu córki, razem z żoną obchodzą 50. rocznicę ślubu – Złote Gody. Jednocześnie zdradził receptę, jak utrzymać tak długo związek i życzył młodym wielu lat w szczęściu”, relacjonuje „Super Express”.

Tylko pozazdrościć!  

Czytaj także: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Anna Cieślak, Natalia Jaroszewska, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Anna Cieślak i Natalia Jaroszewska, projektantka sukni ślubnej

Natalia Jaroszewska i zgromadzeni na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak goście
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Natalia Jaroszewska i zgromadzeni na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak goście

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.