Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Edward Miszczak i Anny Cieślak obchodzą pierwszą rocznicę ślubu

Aktorka opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Konrad Szczęsny 21 sierpnia 2022 17:01
Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub
Fot. Zuza Krajewska/Laf AM / VIPHOTO/East News

Jak ognia unikają medialnego zgiełku i błysku fleszy.  Edward Miszczak i Anna Cieślak rok temu powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Uroczystość miała miejsce w Krakowie, a wesele odbyło się w jednej z restauracji na tamtejszym Kazimierzu. Co działo się w jego trakcie? Nie zabrakło wzruszających momentów... Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Anna Cieślak opublikowała wyjątkowy post. 

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak pilnie strzeżony

Anna Cieślak i Edward Miszczak pobrali się w sierpniu 2021 roku. Msza święta została odprawiona w Kolegiacie św. Anny w Krakowie o godzinie 17.00. Świadkami tej niezwykłej uroczystości było 200 osób – w tym te znane i lubiane, takie jak Monika Olejnik, Marcin Prokop, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą czy Małgorzata Socha. Kościół był jednak pilnie strzeżony przez ochronę. Państwo młodzi podjechali pod niego czarnym mercedesem i weszli do środka tylnym wejściem. Później drzwi zamknięto na klucz i pilnowano, by nikt nieproszony nie dostał się do środka. 

Po mszy Edward Miszczak, Anna Cieślak i zaproszeni goście udali się na wystawne przyjęcie do jednej z restauracji na krakowskim Kazimierzu. Jak wyglądało wesele pary? To zdradził jakiś czas temu jeden z gości!

Czytaj także: Anna i Robert Lewandowscy tworzą zgrany duet. Jaki jest sekret ich szczęśliwego związku?​​​​​​​

Wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Nie zabrakło wzruszeń

Dzięki zdjęciom, które zamieściła wtedy w sieci projektantka Natalia Jaroszewska wiadomo, jak w tym szczególnym dniu prezentowała się aktorka. Anna Cieślak postawiła na klasykę, a stylizacja podkreśliła jej smukłą sylwetkę.

A co działo się na przyjęciu weselnym? Według relacji zaproszonych gości, zabawa trwała do białego rana. Z informacji opublikowanych przez „Super express” wynikało, że rozpoczął je krakowski pianista, który dał recital znanych przebojów, m.in. Marka Grechuty i Piwnicy Pod Baranami. Później nastąpił pierwszy taniec. Goście raczyli się wybornymi potrawami i najlepszymi trunkami.  „Do jedzenia na weselu goście mieli zupę z borowików, risotto, sałatkę, a na deser mus malinowy z gorzką czekoladą. Do picia podawano wino lub wódkę”, mogliśmy przeczytać. Co ciekawe, przyjęcie odbywało się na aż trzech piętrach. Żeby goście mogli widzieć, co dzieje się na innych poziomach restauracji, sięgnięto po zdobycze najnowszej technologii.

Użyto kamer i monitorów telewizyjnych, które transmitowały na żywo obraz z najniższego piętra”, relacjonował świadek. Zdradził także, że w trakcie przyjęcia było kilka wzruszających momentów. Jeden z nich zapadł zaproszonym w pamięć szczególnie. Piękną mowę wygłosił ojciec Anny Cieślak. 

„Wyznał, że właśnie dziś, w dniu ślubu córki, razem z żoną obchodzą 50. rocznicę ślubu – Złote Gody. Jednocześnie zdradził receptę, jak utrzymać tak długo związek i życzył młodym wielu lat w szczęściu”, podawał „Super Express”.

Tak Anna Cieślak wspominała potem ten wyjątkowy dzień w rozmowie z Plotkiem: „Był to wymarzony ślub, bo przede wszystkim płynęła wspaniała energia od ludzi, którzy nam towarzyszyli, którzy znają nas od latego, jakim Edward jest dyrektorem. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora. Edward kocha ludzi”.

Czytaj także: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Anna Cieślak, Natalia Jaroszewska, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Anna Cieślak i Natalia Jaroszewska, projektantka sukni ślubnej

Natalia Jaroszewska i zgromadzeni na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak goście
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Natalia Jaroszewska i zgromadzeni na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak goście

Anna Cieślak uczciła rocznicę ślubu wyjątkowym zdjęciem

Od ślubu pary minął rok! Zakochani świętują pierwszą rocznicę. Z tej okazji na Instgaramie aktorki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie, które opatrzyła słowami: "Taki dzień dziś uroczysty 💞 Życzę Wszystkim dużo Miłości 💫", podkreśliła Anna Cieślak. 

Pod postem zaroił się od gratulacji i życzeń! 

Jak poznali się Anna Cieślak i Edward Miszczak? 

Anna Cieślak i Edward Miszczak są jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Para poznała się w 2019 roku podczas zamknięcia festiwalu Off Camera. W 2020 roku Edward Miszczak przyznał, że jest zakochany, ale nie zdradził, kim jest jego wybranka. „Teraz mam okres prywatnej radości. Po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem bardzo szczęśliwy. To zmienia życie”, mówił w  Newsweeku.

Wiele osób nie dawało im szans, zwracając uwagę na to, że dzieli ich duża różnica wieku. Dla zakochanych nie jest to żaden problem. „To jest mezalians, że duża różnica wieku? [...] Oczywiście łatwiej jest oceniać innych, niż zająć się własnym życiem. Jeśli ludzie mają taką potrzebę, proszę bardzo. Nie jestem w stanie powiedzieć nic poza tym, że jestem szczęśliwa. To inni mają z tym problem, nie ja”, mówiła aktorka w rozmowie z kobieta.pl.

Z kolei Super Expressowi wyjaśniała jakiś czas temu, czym ujął ją ukochany. Anna Cieślak nie szczędziła ukochanemu komplementów. „Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość. […] Edward jest pięknym człowiekiem o ogromnym sercu. Z jednej strony tytanem jeśli chodzi o wizję, o kreację. […] Edward potrafi wytworzyć energię, że ludzie się jednoczą, są tu i teraz i razem budują jedną historię i to mi imponuje”, mówiła. Jakim mężczyzną jest Edward Miszczak? „To zależy kiedy. Czasami, jak to mężczyzna, potrafi się postawić... Jest pięknym człowiekiem, którego kocham, to wszystko co mam do powiedzenia”, dodała.

Annie Cieślak i Edwardowi Miszczakowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj też: Edward Miszczak i Anna Cieślak są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu Długo ukrywali swoją miłość... Oto jej historia

Edward Miszczak, Anna Cieślak, 15. Mastercard OFF CAMERA Festiwal w Krakowie, 2022
Fot. Damian Klamka/East News

Edward Miszczak, Anna Cieślak, 15. Mastercard OFF CAMERA Festiwal w Krakowie, 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.