Ewa Pacuła, 18.06.2019 rok, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Pacuła wzięła ślub w tajemnicy. Pokazała zdjęcie z uroczystości!

Powiedziała „tak” ojcu swoich dwóch córek

Konrad Szczęsny 22 sierpnia 2021 15:58
Ewa Pacuła, 18.06.2019 rok, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Ta wiadomość zelektryzowała media. Ewa Pacuła za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że wzięła ślub. Była partnerka Przemysława Salety zamieściła zdjęcie z uroczystości, na której pozuje w białej sukni. Jej kreacja była spektakularna!

Ewa Pacuła: kariera, najważniejsze role, pobyt w Stanach

Na początku lat 90. wyleciała do USA, by rozwijać swoją karierę. Było to możliwe dzięki jej starszej siostrze Joannie. Ewa Pacuła podbijała tam świat modelingu: podpisała kontrakt z jedną z agencji w Los Angeles, promujących młode talenty. Dzięki temu współpracowała z uznanymi w branży markami, takimi jak Emporio Armani, której kolekcje prezentowała na wybiegach.

Później związała się z agencją modelek w Miami i brała udział głównie w sesjach zdjęciowych. Mimo że otrzymała propozycję przeprowadzki do Paryża, odrzuciła ją i w 1993 roku wróciła do Polski, by rozwijać karierę nad Wisłą. Brała udział w pokazach mody uznanych projektantek, jak choćby Teresy Rosati, Natalii Jaroszewskiej czy Anny Brodzińskiej. W końcu porzuciła świat modelingu i rozpoczęła nowy rozdział. Pracowała w mediach jako prezenterka. Najpierw w Canal+, później zaś na antenie TVN Warszawa prowadziła program „Warszawianka”. Pojawiła się również w serialach „Lokatorzy” oraz „Teraz albo nigdy!”.

Ewa Pacuła jest nadal aktywna w mediach społecznościowych. Tam dzieli się informacji i zdjęciami, dokumentującymi jej chwile z bliskimi. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że 50-latka wzięła ślub!

Czytaj także: Przemysław Saleta nie może zobaczyć się z córką! Wyjawił smutny powód

Ewa Pacuła
Fot. Robert Wolański

Ewa Pacuła w sesji dla magazynu „VIVA!”, październik 2009

Ewa Pacuła już po ślubie. Zdjęcia z uroczystości, kim jest jej partner?

W niedzielę 22. sierpnia modelka i prezenterka zamieściła zdjęcie wykonane przed kościołem. Pozuje na nim w białej sukni, zaś jej mąż w czarnym garniturze. Z ich twarzy nie schodzi uśmiech! Podpis nie pozostawia wątpliwości: Ewa Pacuła i jej wybranek wzięli ślub! „We said yes <3 <3 <3” (ang. „Powiedzieliśmy „tak”), podpisała je.

Pod fotografią pojawiła się lawina gratulacji. Fani oraz przyjaciele składają państwu młodym najlepsze życzenia. „Piękna ONA, Piękny ON. Gratulacje”, „Wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia! Wyglądaliście wspaniale”, „Gratulacje. Ale piękna para, a jaka suknia…”, piszą rozentuzjazmowani.

Suknia, którą wybrała ewa Pacuła, była naprawdę zjawiskowa. Sięgająca do ziemi biała stylizacja z wydatnym dekoltem robiła ogromne wrażenie. Całości dopełniał długi welon, upięty do pofalowanych włosów

Ewa Pacuła: życie prywatne. Kim jest mąż modelki?

Mimo że regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, tożsamość męża Ewy Pacuły nie jest znana. Wiadomo, że są ze sobą od 13 lat. Wnioskować można, że to właśnie w kolejną rocznicę zdecydowali się wziąć ślub.

Para doczekała się dwóch córek. W styczniu 2010 roku na świat przyszła pierwsza z nich, Zuzanna, zaś trzy lata później, w listopadzie 2013 roku, druga, Pola. 

Wcześniej Ewa Pacuła była żoną boksera Przemysława Salety. Owocem ich związku jest córka Nicole, która przyszła na świat w 1994 roku.  

Czytaj także: Kiedy Nicole Saleta otrzyma trzecią nerkę będzie musiała brać lek, który kosztuje fortunę

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.