Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Marty Kaczyńskiej ponownie został ojcem! Znamy płeć dziecka

Konrad Szczęsny 27 września 2017 10:03
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, po raz trzeci został ojcem. Jego żona Katarzyna Modrzewska urodziła kilka dni temu syna.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Marcin Dubieniecki już po ślubie z byłą żoną Artura Boruca! Znamy szczegóły uroczystości

 

Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem

 

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, ożenił się z Katarzyną Modrzewską, byłą żoną Artura Boruca i że para spodziewa się dziecka! Termin porodu został wyznaczony na wrzesień. Informacje te okazały się zgodne z prawdą.

A skąd Pan wie? Czy to takie ważne? Kto Panu powiedział?”, miał odpowiedzieć dziennikarzowi „Super Expressu” Marcin Dubieniecki, gdy odebrał wczoraj telefon z gratulacjami. 

Nie chciał jednak wypowiadać się na ten temat. Według informacji tabloidu, syn byłego męża Marty Kaczyńskiej urodził się kilka dni temu.

Dubieniecki miał towarzyszyć żonie przy narodzinach potomka. Informacja o urodzinach pociechy gdańskiego adwokata dotarła już natomiast do krakowskiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w sprawie wyłudzeń w PFRON”, podkreśla dziennik.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Wiemy kiedy i gdzie przyjdzie na świat dziecko Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej od początku wzbudzał liczne kontrowersje. 
W 2015 r. oboje zostali zatrzymani w związku z podejrzeniami o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Choć nie kontaktowali się ze sobą przez rok, po wyjściu z zakładu karnego okazało się, że miłość nadal trwa. Jej ukoronowaniem był ślub, zaś teraz narodziny dziecka pary.

 

Polecamy też: Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.