Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Marty Kaczyńskiej ponownie został ojcem! Znamy płeć dziecka

Konrad Szczęsny 27 września 2017 10:03
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, po raz trzeci został ojcem. Jego żona Katarzyna Modrzewska urodziła kilka dni temu syna.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Marcin Dubieniecki już po ślubie z byłą żoną Artura Boruca! Znamy szczegóły uroczystości

 

Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem

 

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, ożenił się z Katarzyną Modrzewską, byłą żoną Artura Boruca i że para spodziewa się dziecka! Termin porodu został wyznaczony na wrzesień. Informacje te okazały się zgodne z prawdą.

A skąd Pan wie? Czy to takie ważne? Kto Panu powiedział?”, miał odpowiedzieć dziennikarzowi „Super Expressu” Marcin Dubieniecki, gdy odebrał wczoraj telefon z gratulacjami. 

Nie chciał jednak wypowiadać się na ten temat. Według informacji tabloidu, syn byłego męża Marty Kaczyńskiej urodził się kilka dni temu.

Dubieniecki miał towarzyszyć żonie przy narodzinach potomka. Informacja o urodzinach pociechy gdańskiego adwokata dotarła już natomiast do krakowskiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w sprawie wyłudzeń w PFRON”, podkreśla dziennik.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Wiemy kiedy i gdzie przyjdzie na świat dziecko Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej od początku wzbudzał liczne kontrowersje. 
W 2015 r. oboje zostali zatrzymani w związku z podejrzeniami o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Choć nie kontaktowali się ze sobą przez rok, po wyjściu z zakładu karnego okazało się, że miłość nadal trwa. Jej ukoronowaniem był ślub, zaś teraz narodziny dziecka pary.

 

Polecamy też: Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.