Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Były mąż Marty Kaczyńskiej ponownie został ojcem! Znamy płeć dziecka

Konrad Szczęsny 27 września 2017 10:03
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, po raz trzeci został ojcem. Jego żona Katarzyna Modrzewska urodziła kilka dni temu syna.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Marcin Dubieniecki już po ślubie z byłą żoną Artura Boruca! Znamy szczegóły uroczystości

 

Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem

 

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, ożenił się z Katarzyną Modrzewską, byłą żoną Artura Boruca i że para spodziewa się dziecka! Termin porodu został wyznaczony na wrzesień. Informacje te okazały się zgodne z prawdą.

A skąd Pan wie? Czy to takie ważne? Kto Panu powiedział?”, miał odpowiedzieć dziennikarzowi „Super Expressu” Marcin Dubieniecki, gdy odebrał wczoraj telefon z gratulacjami. 

Nie chciał jednak wypowiadać się na ten temat. Według informacji tabloidu, syn byłego męża Marty Kaczyńskiej urodził się kilka dni temu.

Dubieniecki miał towarzyszyć żonie przy narodzinach potomka. Informacja o urodzinach pociechy gdańskiego adwokata dotarła już natomiast do krakowskiej prokuratury, która prowadzi śledztwo w sprawie wyłudzeń w PFRON”, podkreśla dziennik.

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Wiemy kiedy i gdzie przyjdzie na świat dziecko Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej od początku wzbudzał liczne kontrowersje. 
W 2015 r. oboje zostali zatrzymani w związku z podejrzeniami o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Choć nie kontaktowali się ze sobą przez rok, po wyjściu z zakładu karnego okazało się, że miłość nadal trwa. Jej ukoronowaniem był ślub, zaś teraz narodziny dziecka pary.

 

Polecamy też: Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.