Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O NIM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Wiemy kiedy i gdzie przyjdzie na świat dziecko Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

Weronika Kostyra 10 maja 2017 14:00
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Niedawno informowaliśmy, że dwa tygodnie temu odbył się ślub Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej, byłej żony Artura Boruca. Para oczekuje teraz na narodziny dziecka. Jak udało nam się dowiedzieć, syn ma przyjść na świat we wrześniu.

Były mąż Marty Kaczyńskiej w październiku wyszedł z aresztu po 14 miesiącach po tym, jak jego rodzice wpłacili 3 mln złotych poręczenia i obecnie czeka na akt oskarżenia. Sąd nakazał mu także raz w tygodniu stawiać się na komisariacie policji i został mu odebrany paszport.

Marcin Dubieniecki nie może wyjeżdżać za granicę

Mocno pokrzyżowało to plany Marcina Dubienieckiego, ponieważ chciał on, by jego potomek przyszedł na świat w USA. Wystąpił nawet o przyznanie nowego, ale odmówiono mu. Tata ma także inne plany dotyczące syna i jego przyszłości, są one związane ze sportem. Adwokat jest już ojcem 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny z małżeństwa z Martą Kaczyńską.

Marcin Dubieniecki czeka na akt oskarżenia

Dubienieckiemu grozi nawet 10 lat więzienia. Od sierpnia 2015 roku on i jego obecna żona są podejrzani o wyłudzenia. Zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Mieli zatrudniać osoby niepełnosprawne i czerpać z tego korzyści. Mówi się, że wyłudzili w ten sposób 13 mln złotych.

Podczas pobytu w areszcie para zupełnie nie kontaktowała się ze sobą, lecz po tym czasie stwierdzili, że ich uczucie jest nadal silne. Ślub wzięli niezwłocznie po zakończeniu sprawy rozwodowej Dubienieckiego, a teraz oczekują syna i planują jego przyszłość.

Zobacz także: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.