Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O NIM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Wiemy kiedy i gdzie przyjdzie na świat dziecko Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

Weronika Kostyra 10 maja 2017 14:00
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Niedawno informowaliśmy, że dwa tygodnie temu odbył się ślub Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej, byłej żony Artura Boruca. Para oczekuje teraz na narodziny dziecka. Jak udało nam się dowiedzieć, syn ma przyjść na świat we wrześniu.

Były mąż Marty Kaczyńskiej w październiku wyszedł z aresztu po 14 miesiącach po tym, jak jego rodzice wpłacili 3 mln złotych poręczenia i obecnie czeka na akt oskarżenia. Sąd nakazał mu także raz w tygodniu stawiać się na komisariacie policji i został mu odebrany paszport.

Marcin Dubieniecki nie może wyjeżdżać za granicę

Mocno pokrzyżowało to plany Marcina Dubienieckiego, ponieważ chciał on, by jego potomek przyszedł na świat w USA. Wystąpił nawet o przyznanie nowego, ale odmówiono mu. Tata ma także inne plany dotyczące syna i jego przyszłości, są one związane ze sportem. Adwokat jest już ojcem 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny z małżeństwa z Martą Kaczyńską.

Marcin Dubieniecki czeka na akt oskarżenia

Dubienieckiemu grozi nawet 10 lat więzienia. Od sierpnia 2015 roku on i jego obecna żona są podejrzani o wyłudzenia. Zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Mieli zatrudniać osoby niepełnosprawne i czerpać z tego korzyści. Mówi się, że wyłudzili w ten sposób 13 mln złotych.

Podczas pobytu w areszcie para zupełnie nie kontaktowała się ze sobą, lecz po tym czasie stwierdzili, że ich uczucie jest nadal silne. Ślub wzięli niezwłocznie po zakończeniu sprawy rozwodowej Dubienieckiego, a teraz oczekują syna i planują jego przyszłość.

Zobacz także: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?