Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O NIM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Wiemy kiedy i gdzie przyjdzie na świat dziecko Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej

Weronika Kostyra 10 maja 2017 14:00
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Niedawno informowaliśmy, że dwa tygodnie temu odbył się ślub Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej, byłej żony Artura Boruca. Para oczekuje teraz na narodziny dziecka. Jak udało nam się dowiedzieć, syn ma przyjść na świat we wrześniu.

Były mąż Marty Kaczyńskiej w październiku wyszedł z aresztu po 14 miesiącach po tym, jak jego rodzice wpłacili 3 mln złotych poręczenia i obecnie czeka na akt oskarżenia. Sąd nakazał mu także raz w tygodniu stawiać się na komisariacie policji i został mu odebrany paszport.

Marcin Dubieniecki nie może wyjeżdżać za granicę

Mocno pokrzyżowało to plany Marcina Dubienieckiego, ponieważ chciał on, by jego potomek przyszedł na świat w USA. Wystąpił nawet o przyznanie nowego, ale odmówiono mu. Tata ma także inne plany dotyczące syna i jego przyszłości, są one związane ze sportem. Adwokat jest już ojcem 14-letniej Ewy i 10-letniej Martyny z małżeństwa z Martą Kaczyńską.

Marcin Dubieniecki czeka na akt oskarżenia

Dubienieckiemu grozi nawet 10 lat więzienia. Od sierpnia 2015 roku on i jego obecna żona są podejrzani o wyłudzenia. Zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Mieli zatrudniać osoby niepełnosprawne i czerpać z tego korzyści. Mówi się, że wyłudzili w ten sposób 13 mln złotych.

Podczas pobytu w areszcie para zupełnie nie kontaktowała się ze sobą, lecz po tym czasie stwierdzili, że ich uczucie jest nadal silne. Ślub wzięli niezwłocznie po zakończeniu sprawy rozwodowej Dubienieckiego, a teraz oczekują syna i planują jego przyszłość.

Zobacz także: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.