Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Marcin Dubieniecki już po ślubie z byłą żoną Artura Boruca! Znamy szczegóły uroczystości

Konrad Szczęsny 27 kwietnia 2017 11:45
Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska, VIVA! 2010, main topic
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

To już pewne! Choć nikt nie dawał szans tej miłości, znalazła swój szczęśliwy finał na ślubnym kobiercu. Jak udało nam się dowiedzieć, w trakcie tegorocznych świąt Wielkanocnych, Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej ożenił się z Katarzyną Modrzewską, byłą żoną Artura Boruca. Ślub odbył się prawdopodobnie w Warszawie.

 

Polecamy też: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

 

Ślub Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej, byłej żony Artura Boruca

 

– Uroczystość odbyła się wedle wszelkich przesłanek w stolicy, gdyż w Trójmieście nie krążą na ten temat żadne informacje. Wydaje się to o tyle prawdopodobne, że zarówno Marcin, jak i Kasia mają mieszkania w Warszawie, więc ślub miał podobno miejsce w jednym z urzędów stanu cywilnego w stolicy. Zdaje się, że było to koniecznością, ponieważ we wrześniu młodzi państwo Dubienieccy zostaną rodzicami synka, co do którego tata ma już określone plany na przyszłość. Są one związane ze sportem – zdradza nasz informator.

 

Związek Marcina Dubienieckiego i Katarzyny Modrzewskiej, byłej żony Artura Boruca

 

Marcin Dubieniecki poznał Katarzynę Modrzewską, gdy rozwodziła się w 2009 r. z bramkarzem Arturem Borucem. Mąż Marty Kaczyńskiej jako prawnik czuwał nad sprawą rozwodową żony piłkarza i właśnie wtedy trafiła ich strzała Amora, chociaż przez dłuższy czas walczyli z tym uczuciem, ponieważ Marcin Dubieniecki był wtedy mężem Marty Kaczyńskiej i nie przewidywał rozwodu ze względu na dobro córek: Ewy i Martynki. Żona długo nie wiedziała o romansie swojego męża, informacja dotarła do niej dopiero po kilku latach, gdy między Martą Kaczyńską i Marcinem Dubienieckim trwał już poważny kryzys. Ona wyprowadziła się wówczas do mieszkania, które odziedziczyła po rodzicach w Sopocie przy ulicy Armii Krajowej, które wcześniej wyremontowała. Marcin Dubieniecki natomiast pozostał w należącym do nich segmencie w Gdyni w Orłowie. Przedtem jednak kupił mieszkanie w Warszawie. Marta jeszcze jakiś czas bywała okazjonalnie w tym mieszkaniu, ale potem wszystko i tak się rozpadło.

 

Mimo że decyzja o rozwodzie została przez oboje podjęta już kilka lat temu, sprawa sądowa odbyła się dopiero w ubiegłym roku. Decyzja sądu zapadła na pierwszej rozprawie, państwo Dubienieccy porozumieli się i obyło się bez wzajemnych pretensji i wypominania sobie czegokolwiek na sali sądowej. Wszystko odbyło się w kulturalnej atmosferze.

 

Polecamy też: Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

 

Artur Boruc, Katarzyna Modrzewska, była żona Boruca, Marcin Dubieniecki
Fot. East News

Artur Boruc i Katarzyna Modrzewska / East News

 

Miłość Katarzyny Modrzewskiej i Marcina Dubienieckiego przeszła już poważną próbę: w 2015 r. oboje zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Choć nie kontaktowali się ze sobą przez rok, po wyjściu z zakładu karnego okazało się, że miłość nadal trwa. Jej owocem jest ciąża panny młodej.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, w najbliższą niedzielę odbędzie się komunia Martynki, młodszej córki Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. Ciekawe, czy cała rodzina spotka się podczas tej uroczystości. Wiadomo, że córki prawnika szanują decyzję swojego ojca i nie mają nic przeciwko jego nowej partnerce. 

 

Polecamy też: "Popieram stanowisko każdej rozsądnie myślącej kobiety". Marta Kaczyńska ostro o ustawie antyaborcyjnej i in vitro​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.