Marta Kaczyńska, Viva! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska / AF Photo
O TYM JEST GŁOŚNO

Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

Konrad Szczęsny 13 marca 2017 12:15
Marta Kaczyńska, Viva! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska / AF Photo

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki byli małżeństwem od 2007 r. do 2016 r. Razem wychowują dwie córki: Ewę i Martynę. Choć spekulowano, że będą toczyli długą batalię sądową, rozwód orzeczono na pierwszej rozprawie pod koniec listopada ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego znalazła nową miłość! Kim jest jej wybranek?

 

Polecamy też: Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki już po rozwodzie! Decyzję orzeczono na pierwszej rozprawie

 

Nowy facet Marty Kaczyńskiej

Okazuje się, że u boku Marty Kaczyńskiej pojawił się nowy mężczyzna. Tak przynajmniej twierdzi jeden z tygodników, który podkreśla, że w trakcie niedawnych zawodów jeździeckich Cavaliada, które odbywały się na Torwarze w Warszawie, prawniczce towarzyszył przystojny brunet. Podobno parę łączy serdeczna relacja, która bardzo dobrze rokuje.

„Para spotyka się od wielu miesięcy. Jednak po raz pierwszy pokazali się razem po sprawie rozwodowej Kaczyńskiej. Na Cavaliadzie również nie szczędzili sobie uśmiechów, szeptów i serdecznych gestów. Towarzyszyły im córki Marty, które dobrze znają przyjaciela mamy”, podkreśla „Dobry Tydzień”.

Jednak „Na Żywo” twierdzi, że z powodu zobowiązań zawodowych i problemów logistycznych, mają oni duże trudności z organizacją spotkań. Nowy partner Marty Kaczyńskiej jest podobno biznesmenem, który na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Z kolei ona z córkami związana jest z Sopotem.

„Nie mogą więc widywać się tak często jak by chcieli. Ale ukochany wynagradza jej nieobecność, obsypując ją kwiatami. Branża adwokacka jest hermetyczna, więc trudno byłoby Marcie ukryć swój związek, gdyby związała się z kimś z tego środowiska. A ona nie chciała afiszować się ze swoim uczuciem, a pozwolić mu rozwijać się we własnym tempie. Zakochana i dowartościowana rzuciła się w wir pracy w swojej kancelarii”, twierdzi informator „Na Żywo”.

 

Rozwód i małżeństwo Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki od kilku lat żyli w separacji. Początek ich znajomości to czasy studiów na Uniwersytecie Gdańskim. Media od początku śledziły niemal każdy krok pary, ze względu na popularność córki nieżyjącej pary prezydenckiej. Apogeum miało miejsce, gdy na jaw wyszedł fakt, że pierwsza córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego urodziła się jeszcze w trakcie trwania pierwszego małżeństwa prawniczki z Piotrem Smuniewskim, z którym rozwiodła się kilka miesięcy przed ślubem z drugim mężem.

 

Pierwszy poważny kryzys w małżeństwie Kaczyńskiej i Dubienieckiego nastąpił w 2014 roku, z inicjatywy męża prawniczki. Złożył on w sądzie pozew rozwodowy. To jednak nie był dobry czas na rozstanie. Niebawem miały się odbyć wybory do Parlamentu Europejskiego, później prezydenckie. Ostatecznie prawnik wycofał się z tej decyzji.

Pod koniec sierpnia 2015 roku został zatrzymany przez CBA. Zarzuty – kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenie 13 milionów złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i pranie brudnych pieniędzy. Groziło mu 10 lat więzienia. Gdy pod koniec zeszłego roku wyszedł z aresztu, dowiedział się, że Marta Kaczyńska złożyła pozew rozwodowy. Decyzja sądu zapadła na pierwszej rozprawie, pod koniec listopada 2016 r. Byli małżonkowie utrzymują podobno bardzo poprawne stosunki i zgodnie dzielą się opieką nad dwiema córkami.

 

Polecamy też: "Popieram stanowisko każdej rozsądnie myślącej kobiety". Marta Kaczyńska ostro o ustawie antyaborcyjnej i in vitro​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?