Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
Z ŻYCIA GWIAZD

Mama Przemysława Kossakowskiego nie wiedziała o rozpadzie małżeństwa z Martyną Wojciechowską?

Co mówiła w ostatnim wywiadzie?

Olga Figaszewska 29 lipca 2021 11:15
Przemysław Kossakowski, VIVA! 3/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysław Kossakowskiego dla wszystkich była ogromnym zaskoczeniem. Pierwsza oświadczenie wydała podróżniczka. Dziennikarka wyznała: „Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa”. Następnie komentarz pojawił się na profilu Przemysława Kossakowskiego. Czy mama podróżnika wiedziała o problemach w związku pary? Pani Anna była szczęśliwa, że syn układa sobie życie u boku ukochanej.

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Tworzyli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Wszyscy kibicowali ich relacji. Wydawało się, że są sobie pisani.  Pod koniec 2020 roku Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski stanęli na ślubnym kobiercu, gdzie przyrzekali sobie miłość. Trzy miesiące później nastąpił koniec ich małżeństwa. Dla obojga to trudny czas. Para rzadko wypowiadała się na temat swojej relacji, jednak wraz z pojawiającymi się w sieci doniesieniami i spekulacjami, postanowili zabrać głos w sprawie, by wyjaśnić wszystko raz na zawsze. 

„Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija”, pisała Martyna Wojciechowska. 

 

Oświadczenie pojawiło się również na profilu Przemysława Kossakowskiego. Podróżnik zaznaczył, że nie chce uciekać od odpowiedzialności. Decyzje o rozstaniu i zakończeniu pewnych etapów nigdy nie należą do prostych, bezbolesnych. 

„Chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym”, napisał w swoim komentarzu. 

Jak donosił potem tygodnik Na żywo, dziennikarz wpadł w wir pracy, a to odbiło się na jego małżeństwie. 

„Wspierał innych, ale cierpiało na tym życie najbliższych. Żona szanowała jego poświęcenie, jednak nie mogła się pogodzić z ciągłą samotnością”, podawano. Para nie skomentowała tych informacji. 

Sprawdź też: Dlaczego Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zakończyli swój związek? Znane są przyczyny rozstania pary

Mama Przemysława Kossakowskiego o jego związku z Martyną Wojciechowską

Nadal wielbicielom tego duetu trudno pogodzić się z ich rozstaniem. Zwłaszcza, że oprócz ostatnich spekulacji nic nie zapowiadało problemów w ich związku. Jeszcze nie tak dawno Przemysław Kossakowski wraz z mamą pojawił się w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadali o wyjątkowej więzi. 

„Nie dość, że taki piękny chłopak urósł, to jeszcze czytający i mądry. Ma taką piękną żonę i dziecko. Naprawdę bardzo jestem szczęśliwa. Zaraz się wzruszę”, mówiła w marcu pani Anna. Czy słowa mamy dziennikarza wskazują na to, że również nie wiedziała nic na temat kryzysu w związku pary? 

„Pani Anna w marcu, gdy Przemek odszedł już od Martyny, przed kamerami cieszyła się, że syn ma piękną żonę i pasierbicę. Czy odwlekał wyjawienie prawdy, bo obawiał się jej reakcji?”, pyta Dobry Tydzień.  

Zobacz też: Ona przewidziała rozpad małżeństwa Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.