Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
Z OSTATNIEJ CHWILI

Mama Edyty Górniak trafiła do szpitala!

Jaki jest jej stan?

VIVA! 9 sierpnia 2018 14:59
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Górniak nie pojawiła się dzisiaj na nagraniu programu The Voice Kids, w którym jest jurorką. Wszystko przez informację o bardzo złym stanie zdrowia jej mamy. Pani Grażyna Jasik trafiła w nocy do szpitala, dlatego jej córka natychmiast pojechała do Opola.

Mama Edyty Górniak trafiła do szpitala

Już wcześniej mama diwy miała problemy ze zdrowiem, lecz tym razem objawy nasiliły się i wczoraj wieczorem trafiła do szpitala. Nad Panią Grażyną czuwa jej partner i obie córki. Małgorzata specjalnie przyleciała z Londynu. Dla Edyty Górniak rodzina jest najważniejsza, dlatego bez wahania zmieniła plany. „Producenci przyjęli to ze zrozumieniem, ale padł na nich blady strach. Na znalezienie zastępstwa za Edytę mieli tylko kilka godzin. Wiele gwiazd, o których marzyli, była niedostępna. Z pomocą przyszła więc sama Edyta, która przekonała swoich pracodawców, że warto zatrudnić na jej miejsce Cleo”, zdradził informator Faktu.

Jeszcze do niedawna relacje między Edytą Górniak, mamą a siostrą były nieco skomplikowane Wszystko zmieniło się w czerwcu 2015 roku. Wtedy to ze sceny w Opolu Górniak pozdrowiła swoją mamę. Okazało się, że diwa i Grażyna Jasik pogodziły się kilka miesięcy wcześniej, gdy Edyta zdecydowała się zadzwonić do mamy po długiej przerwie.

Życzymy Pani Grażynie dużo zdrowia! 

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak, mama i siostra Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.