Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska
Fot. Fot. Bartosz Krupa/East News.
Z ŻYCIA GWIAZD

Wyjście z choroby alkoholowej, wymarzone auto jako prezent, codzienne wsparcie...

Poznaj kulisy wyjątkowej relacji Dawida Kwiatkowskiego i jego mamy

Rafał Kowalski 4 września 2019 20:14
Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska
Fot. Fot. Bartosz Krupa/East News.

Dawid Kwiatkowski i jego mama Agnieszka dziś zdecydowanie mogą nazwać swoją relację przyjaźnią. Nie zawsze bywało jednak tak różowo... Wokalista już dziś o 21:30 w show Starsza pani musi fiknąć opowie wielbicielom o tym, co łączy go z mamą, która jest jego największą fanką! Kim jest pani Agnieszka? Poznajcie jej wzruszającą historię.

Dawid Kwiatkowski z mamą w TVN

Na kilka godzin przed premierą programu Starsza pani musi fiknąć, Dawid Kwiatkowski napisał wzruszający post na swoim Instagramie. Jak zapowiedział program, w którym wystąpi z mamą? „Chciałbym Wam powiedzieć, że dla mnie ta przygoda to więcej niż program telewizyjny. Kiedy podejmowałem decyzje, czy chcę wziąć udział w programie i pokazać w nim moją mamę, miałem dużo wątpliwości. Nie wiedziałem, czy jestem gotów na to by opowiedzieć całej Polsce historię, która nas spotkała, nie wiedziałem czy to już ten czas i miejsce. Nakręciliśmy własny film, w którym ta historia doskonale wybrzmiewa w taki sposób, jaki chcemy i pracujemy nad tym, by jak najszybciej był on dla Was dostępny”, zaczął wokalista.

„Dzięki Bogu powiedziałem TAK, jedźmy, chcę zabrać mamę na drugi koniec świata i odpłacić się za te kilkanaście lat okrutnych pobudek i krzyków z rana, że jak się znów spóźnię do szkoły, to wyrzuci mnie z domu. Wybrałem RPA, a mamie zafundowałem ekstremalne atrakcje i czasami wyrzuty sumienia trzymały mnie kurczowo za serce, ale... tylko przez chwile. Nigdy nie powiedziałbym, że moja mama może być tak dobrym kompanem w podróży i że program komercyjny jest w stanie ukazać mi nową mamę, pomoże mi poznać mi ją na nowo”, napisał w dalszej części posta Dawid Kwiatkowski.

O jakiej historii, która spotkała rodzinę artysty, pisał Dawid? Mowa o chorobie alkoholowej, z którą wygrała nie tylko mama wokalisty, ale i tata. Dzięki pomocy między innymi piosenkarza, jego rodzice wygrali z nałogiem. „Pierwsze działania podjęliśmy wspólnie z babcią. Byłem przekonany, że skoro nie przebywam już pod opieką rodziców, to niewiele mogę zdziałać. A tak nie jest! Otóż jeśli ktoś się zatracił w nałogu, może stwarzać zagrożenie dla siebie i dla otoczenia - państwo pomaga wyleczyć taką osobę. Pomocy szukałem gdzie tylko się dało: w szkole u pedagoga, w domu opieki społecznej”, opowiadał swego czasu Dawid Kwiatkowski w Party.

Dawid wspiera swoich rodziców także poprzez częste odwiedziny w Gorzowie Wielkopolskim czy niezapomniane prezenty. W tym roku podarował im na przykład auto warte aż 150 tysięcy złotych. Dla rodziny Kwiatkowskich nie są jednak ważne jedynie materialne niespodzianki, ale też bezcenne wspomnienia, które często sobie fundują. Mama Dawida mówi o sobie, że jest jego najlepszą fanką. To dlatego często jeździ z synem na koncerty. A dalsze wyjazdy..?

Pierwszymi wspólnymi, dalekimi wakacjami piosenkarza i jego mamy Agnieszki, był wyjazd do RPA, który nagrały kamery TVN. Będziecie oglądać pierwszy odcinek programu Starsza pani musi fiknąć? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…