Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Mama Anny Przybylskiej trafiła do szpitala. Co się stało? „A teraz walczę…”

To dla pani Krystyny nie jedyne smutne wydarzenie w ostatnim czasie

Rafał Kowalski 4 marca 2021 11:16
Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News

Pandemia koronawirusa nie omija nikogo z nas. Choroba może dotknąć każdego, dlatego warto przestrzegać wszystkich zasad sanitarnych i obostrzeń ustalonych przez polityków i medyków. Niestety, mimo ostrożności kolejną zakażoną osobą okazała się Krystyna Przybylska. Mama Anny Przybylskiej wymagała hospitalizacji.

Koronawirus u mamy Anny Przybylskiej – szczegóły

Pod koniec lutego media obiegła informacja o śmierci drugiego męża Krystyny Przybylskiej, pana Benedykta Wietrzykowskiego. 82-latek, prywatnie ojczym Anny Przybylskiej, przez 21 ostatnich lat stał na czele Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych. Pożegnanie ukochanego było dla mamy Anny Przybylskiej smutnym i bolesnym doświadczeniem.

W tym samym czasie mieszkanka Trójmiasta musiała zmierzyć się z jeszcze jedną trudnością. Przez szalejącą wciąż pandemię, pani Krystyna trafiła do jednej z klinik. „Leżę w szpitalu. Wstrętny wirus”, powiedziała w rozmowie z Na Żywo, a na swoim Facebooku pisząc „Mam COVID”, potwierdziła, że chodzi o SARS-CoV-2.

Jak czuła się pod koniec lutego Krystyna Przybylska? Mama znanej aktorki nie ujawniła żadnych medycznych informacji, ale była podczas pobytu w szpitalu obecna na swoim koncie na Facebooku. Wspominała między innymi charytatywny koncert, w którym brała udział rok temu. Opisała go kilkoma słowami, jednocześnie dając do zrozumienia, że jeszcze nie wygrała z chorobą. „Oj piękne wspomnienie. A teraz walczę. Przemku jeszcze będzie koncert”, napisała do organizatora imprezy.

Od tego posta minęło już 12 dni. Mamy więc nadzieję, że mama Anny Przybylskiej jest dziś już zdrowa i pełna sił. Tego mocno życzymy!

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska ma koronawirusa
Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News

Najbliższe plany mamy Anny Przybylskiej

Krystyna Przybylska na pewno zrobiła co w swojej mocy, by być w świetnej kondycji już na początku marca. Dla mieszkanki Trójmiasta to bowiem ważny i zapracowany miesiąc. Dlaczego? Wiąże się z nim kilka ważnych dat i planów. „Pod koniec marca przypadają 10. urodziny Jasia, roczek skończy Kazio, przyrodni braciszek dzieci Ani, którego pokochała jak wnuka. Pani Krystyna zaplanowała małe przyjęcie, pragnie zebrać wszystkie swoje wnuki przy jednym stole, tak jak to miało miejsce w Dzień Babci”, twierdzi informator Na żywo.

Wierzymy, że wszystkie zaplanowane spotkania odbędą się w zdrowiu i radości. 

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska w szpitalu
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Anna Przybylska, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?