Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz skomentowała ciążę. Zdradziła kolejną tajemnicę

„Piękne rzeczy się działy, kiedy spałam...”

Rafał Kowalski 16 grudnia 2019 11:13
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Ogromnie radosne informacje napłynęły do nas wczorajszego wieczoru. Po wielu miesiącach starań, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław oficjalnie mogą potwierdzić, że oczekują pierwszego wspólnego potomka. Prezenterka i piłkarz wielokrotnie opowiadali o tym, że bardzo pragną dziecka, jednak nawet procedura in-vitro do tej pory nie pomagała 41-letniej gwieździe w zajściu w ciążę. Aż do teraz. Żona Radosława Majdana właśnie skomentowała informację o powiększeniu jej rodziny.

Małgosia Rozenek-Majdan o trzeciej ciąży

Przypomnijmy, że informacja o ciąży prezenterki wydała się podczas koncertu kapeli IRA, która grała wczoraj w Warszawie. Na sali obecny był Radosław Majdan, któremu lider zespołu zadedykował, jako przyszłemu tacie, jedną z piosenek. W swoim pierwszym wpisie dotyczącym ciąży, Małgorzata Rozenek-Majdan nawiązała do zaprzyjaźnionej grupy.

„Takie piękne rzeczy wczoraj się działy, kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny”, napisała gwiazda TVN w sieci i zdradziła tajemnicę, że jej mąż bardzo się zmienił! „Przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom. Dziękuje zespołowi IRA, że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół ❤ Czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają”, zakończyła krótki wpis Małgorzata Rozenek-Majdan.

Wczoraj wieczorem swój wpis potwierdzający ciążę zamieścił też Radek Majdan. „W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze”, napisał w sieci piłkarz, który tatą zostanie po raz pierwszy.

Parze i dwójce ich synów serdecznie gratulujemy. Mamy ogromną nadzieję, że wyczekana pociecha będzie zdrowa, a cała ciążą przejdzie bez komplikacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.